Польща й досі гостро потребує робітників з України і покращує умови їх праці і життя

|
Версия для печатиВерсия для печати

Боротьба з патологіями на ринку набору і працевлаштування громадян України – це головна мета кампанії «Партнерство і працевлаштування», зорганізованої Польсько-українською господарчою палатою. Кампанія присвячена, передусім, українським працівникам, польським і українським працедавцям та агентствам із працевлаштування.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Віце-президент Польсько-української господарчої палати Анджей Дрозд сказав, що іммігранти з України у Польщі залишаються групою, потенційно вразливою до різних форм використання. А тому важливо збільшувати їхню правову свідомість.

«Це ціла позитивістська робота, що має розкрити їм їхні права на легальній роботі у Польщі, поінформувати їх, куди вони можуть звертатися, у які установи, де можуть отримати допомогу, зокрема юридичні консультації», - зазначив він.

Важливою є також допомога і підтримка під час процесу адаптації працівників з України у Польщі та після їхнього повернення додому.

Згідно з дослідженням «Іммігранти з України на польському ринку праці», проведеного Міжнародною організацією з питань міграції у співпраці з Головною комендатурою Прикордонної служби Польщі, щочетвертий громадянин України готовий працювати в небезпечних умовах. Понад половина респондентів відповіла, що може приїхати до Польщі без знання умов праці, а 43 відсотки – без забезпеченого житла.

Згідно із доповіддю Grant Thomton за 2017 рік, 60% підприємств у Польщі мають проблеми, пов’язані з пошуком співробітників.

За даними Закладу соціального страхування (ZUS) за 2018 рік, понад 403 тис. громадян України сплачує внески до ZUS.

Згідно з даними Міжнародної організації з питань міграції (IOM), 25% іммігрантів з України під час перебування у Польщі зіткнулися з випадками експлуатації.

За інформацією Національного банку України, у 2017 році українські іммігранти перерахували з Польщі в Україну понад 3,1 млрд доларів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]