Польському уряду вигідні українські мігранти. Чому?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання Forbes публікує статтю із поясненням причин, чому польському уряду вигідні українські мігранти.

Про це йдеться в огляді світових ЗМІ від Радіо Свобода.

В статті йдетьсяпро те, що минулого тижня польський центр статистики оприлюднив дані щодо виданих минулого року польських робочих віз – найбільшу кількість видали саме українцям.

Між 2010 та 2014 роками кількість нових заробітчан у Польщі досягла 40 тисяч осіб, з яких 50% – українці, а впродовж 2014-2017 років ця кількість суттєво зросла, і тепер українці склали більш ніж 80%, мовиться у статті.

Таке зростання, безумовно, пов’язане з кількома «потрясіннями» в Україні, йдеться в статті, серед яких – Євромайдан, анексія Росією Криму, війна на Донбасі та економічна криза, але насправді справа не лише в цьому, але також і в змінах самої польської політики.

Українці шукають дедалі більше варіантів залишатися в Польщі легально і на триваліший термін через політичну і економічну нестабільність в Україні, хоча до цього працівники зазвичай були сезонними, зазначає автор. І додає, що легальні робочі візи дають захист та більшу соціальну взаємодію. Багато українців влаштовують свої життя у Польщі, а польська правляча партія використовує це як розмінну монету, мовиться у статті.

Автор додає, що правляча партія Польщі не говорить публічно ані про проблему старіння населення країни, ані про необхідність в трудових мігрантах, що вирішує українська робоча сила, натомість подає українців як «біженців» і «тягар» для того, щоб не приймати у себе біженців з Близького Сходу, відповідно до квот Європейського союзу, мовиться у статті.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com