Польському уряду вигідні українські мігранти. Чому?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання Forbes публікує статтю із поясненням причин, чому польському уряду вигідні українські мігранти.

Про це йдеться в огляді світових ЗМІ від Радіо Свобода.

В статті йдетьсяпро те, що минулого тижня польський центр статистики оприлюднив дані щодо виданих минулого року польських робочих віз – найбільшу кількість видали саме українцям.

Між 2010 та 2014 роками кількість нових заробітчан у Польщі досягла 40 тисяч осіб, з яких 50% – українці, а впродовж 2014-2017 років ця кількість суттєво зросла, і тепер українці склали більш ніж 80%, мовиться у статті.

Таке зростання, безумовно, пов’язане з кількома «потрясіннями» в Україні, йдеться в статті, серед яких – Євромайдан, анексія Росією Криму, війна на Донбасі та економічна криза, але насправді справа не лише в цьому, але також і в змінах самої польської політики.

Українці шукають дедалі більше варіантів залишатися в Польщі легально і на триваліший термін через політичну і економічну нестабільність в Україні, хоча до цього працівники зазвичай були сезонними, зазначає автор. І додає, що легальні робочі візи дають захист та більшу соціальну взаємодію. Багато українців влаштовують свої життя у Польщі, а польська правляча партія використовує це як розмінну монету, мовиться у статті.

Автор додає, що правляча партія Польщі не говорить публічно ані про проблему старіння населення країни, ані про необхідність в трудових мігрантах, що вирішує українська робоча сила, натомість подає українців як «біженців» і «тягар» для того, щоб не приймати у себе біженців з Близького Сходу, відповідно до квот Європейського союзу, мовиться у статті.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]