Порошенко закликає Європу не надавати притулку олігархам-утікачам з України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент України Петро Порошенко закликав європейських партнерів відіграти роль у забезпеченні високого рівня перевірки потоків капіталу з України та не надавати притулку чиновникам та олігархам, які прагнуть ухилитися від українського правосуддя.

Про це він написав у статті під назвою «Моя мета - перемогти корупцію в Україні», присвяченій ухваленню парламентом закону про створення Вищого антикорупційного суду, для впливого американського видання The Washington Post,  повідомляє Укрінформ.

«Після запуску суд розпочне свою роботу, допомагаючи закрити всі наявні корупційні схеми, які залишилися в Україні, і притягуючи винних осіб до відповідальності, - зазначає Порошенко. - Однак система не буде повністю ефективною, якщо й наші європейські партнери не відіграватимуть свою роль у забезпеченні високого рівня перевірки потоків капіталу з України та не припинять надавати притулок чиновникам і олігархам, які прагнуть ухилитися від правосуддя в українських судах».

За словами Президента, українська боротьба з корупцією також має своїх внутрішніх ворогів - «від популістів до корисливих інтересів зацікавлених груп».

 

«Як і їхні союзники в деяких країнах Європи, популісти України голосно використовують риторику боротьби з корупцією, не будучи зацікавленими у вирішенні цієї проблеми. Вони є членами колишньої Партії регіонів Віктора Януковича та антиреформістських олігархів. Зрештою, олігархи, які живуть в розкішному засланні в Західній Європі, першими зможуть стикнутися з антикорупційним судом», - зауважує Порошенко.

 

Втім, на його переконання, прийняття закону про антикорупційний суд - «це прорив і зміна правил гри». Наступним завданням глава держави вбачає якнайшвидше забезпечення функціонування антикорупційного суду, коли зарубіжні експерти будуть здійснювати нагляд за відкритим і прозорим відбором професійних суддів, а кандидати пройдуть ретельну перевірку.

«Так, ми маємо ще багато роботи попереду, але, прийнявши цей закон, ми продемонстрували, що назад шляху не буде, будуть лише наші спільні і злагоджені зусилля аби стати мирним, безпечним, вільним від корупції союзником ЄС та НАТО у сильнішій та об’єднаній Європі», - підсумував Президент України.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер в Україні сухо, заморозки в Карпатах і на Київщині
19:01
"Укренерго" обмежило поставки електроенергії для бізнесу по всій Україні з 18:00, на черзі населення
18:05
Сатира для бидла: про "естрадний гумор" в нашій спливаючій кров’ю країні
17:48
Посли ЄС схвалили надання Україні прибутків від заблокованих активів рф
16:07
Зерновий барон Олег Кіпер: як один чиновник взяв під ручний контроль 85% агроекспорту України і казково багатіє під час війни
15:32
Рада затвердила добровільну мобілізацію ув'язнених і визначила, кому не можна
14:10
Великдень та Різдво улюблені свята українців, День перемоги важливий для 11% (ОПИТУВАННЯ)
14:08
Топ-5 советов по подготовке к экзамену IELTS
12:03
Віросповідання не є законною підставою для неявки до РТЦК – суд
11:07
«Світ проспав відродження нацизму 24 лютого 2022 року»: звернення Президента України в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]