Правозахисна організація радить західним політикам подумати, перш ніж їхати на ЧС у Росію

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Правозахисна організація Amnesty International застерігає, що приїзд західних політиків на ігри Чемпіонату світу з футболу в Росію може бути використаний останньою в її пропагандистських цілях.

Про це заявив генеральний секретар німецького відділення Amnesty International Маркус Беєко в інтерв'ю газеті Neue Osnabrucker Zeitung

"Німецькі політики не повинні дозволити використати себе на Чемпіонаті світу", - застерігає він.

Беєко наголосив, що політикам варто мати на увазі, що великі спортивні змагання традиційно використовуються урядами країн з тим, щоб виставити себе у вигідному світлі і продемонструвати свою велич, силу і всесвітнє визнання на внутрішньополітичній арені.

"На тлі масових обмежень свободи друку, слова і зібрань у Росії, анексії української території і російської причетності до порушень міжнародного права в Сирії кожен має серйозно замислитися про те, коли і де він або вона мають знаходитися, якщо хочуть не допустити, щоб їх використали", - заявив Беєко.

Пересічним німцям, які мають намір відправитися вболівати за своїх, керівник німецького відділення Amnesty International радить мати на увазі існуючі в Росії обмеження прав людини і уважно вивчити рекомендації МЗС, пише Укрінформ.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com