Прокурори у справах Майдану сьогодні проходять співбесіду в Офісі генпрокурора

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Офісі генерального прокурора тривають співбесіди щодо затвердження на адміністративні посади. Зокрема, кваліфікаційну атестацію проходять прокурори з минулої прокурорської групи, які розслідували масові розстріли на Майдані: Ігор Земсков, Денис Іванов та Яніс Симонов.

Про це hromadske повідомив прокурор Земсков.

За його словами, результати співбесіди повідомлять пізніше особисто або одразу оприлюднять на сайті Офісу генпрокурора. Загалом у списку прокурорів, що запрошені сьогодні на співбесіду, понад 30 осіб.

Раніше співбесіду успішно пройшов прокурор Олексій Донський.

Водночас, як раніше повідомляла адвокат Євгенія Закревська, представники родин Героїв Небесної сотні вимагали замінити склад прокурорів у справі колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут», яких обвинувачують у розстрілах на Інститутській у 2014 році, відповідне звернення вони направили до генерального прокурора.

Також вони вимагали не затверджувати прокурора з нової групи Сергія Куцого на посаду начальника другого відділу процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами 2013-2014 роках.

Крім того, наполягали на відстороненні від участі у кримінальних провадженнях у справах Майдану групи нових прокурорів - Олександра Шевеленка, Сергія Куцого та Дениса Суботіна.

Як повідомлялося, з 2 січня в Україні діє вже не Генпрокуратура, а Офіс генерального прокурора. Він охоплює 12 департаментів та 8 окремих управлінь. В Офісі працюватимуть 1,5 тисячі службовців замість 2,5 тисячі, які працювали у ГПУ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com