Проросійський Президент Молдови анонсував нагородження ним солдат РФ у Придністров’ї

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що у 25-ту річницю «завершення конфлікту в Придністров’ї» винагородить російських військових, які дислокуються в невизнаній республіці.

Про це він повідомив у ефірі російського телеканалу, пише «Слово і Діло», з посиланням на NewsMaker.

Додон відзначив, що прибуде до Тирасполя в день відзначення заходів. Це перший випадок, коли президент Молдови візьме участь у заходах у невизнаному Придністров'ї.

«Такого ніколи не було. Наступного тижня я нагороджу молдовських військових, і якщо придністровці погодяться, то й російських миротворців, державними нагородами Республіки Молдова. Це показник нашої високої оцінки цієї місії», – заявив Додон.

Водночас, 21 липня парламент Молдови ухвалив декларацію з вимогою вивести війська РФ з території Придністров'я. Президент Ігор Додон назвав дії правлячої коаліції черговою провокацією щодо Росії.

Також напередодні компетентні органи Молдови заборонили російській делегації на чолі з віце-прем'єром Дмитром Рогозіним посадку в аеропортах Кишинева й Тирасполя. Візит планувався для участі в святкуванні 25-річчя початку «миротворчої операції» на Дністрі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com