Разумков має намір скасувати тюремне ув'язнення за брехню в деклараціях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Робоча група Разумкова зареєструвала законопроект про повернення "відповідальності" за брехню в декларації без покарання у вигляді позбавлення волі (тільки штрафі і громадські роботи). 

Про це йдеться в повідомленні ЦПК.

В ранішньому повідомлені  активісти детально пояснили, відсутність ув’язнення за брехню в деклараціях - це:

1) диверсія проти декларування (покарання просто не працюватиме);
2) насмішка над справедливістю (ба, навіть плювок в неї).

Насмішка - бо ж звичайних людей за 1000 грн. саджати для депутатів не проблема, а ось посадовців за брехню на мільйони ув’язнювати - зась.

Себе улюблених (та інших посадовців) депутати пропонують карати виключно штрафами і громадськими роботами.

Вони ж не лохи якісь в тюрму йти - нехай простолюдини за крадіжку одягу на 800 грн. три роки мотиляють (рельний кейс).

Більше прикладів посадок звичайних людей за смішні проступки у ранішньому повідомленні.

Що буде далі?

Далі парламентський комітет Монастирського, щоб збити хвилю обурення, спробує нас всіх обманути і додасть покарання у вигляді обмеження волі.

Саме “обмеження”, а не “позбавлення”.

Різниця між цим словами, хто не знає, - просто колосальна!

“Позбавлення волі” - це тюрьма, зона тобто: суворий розпорядок, тюремні роби, ізоляція від звичайного життя, час посидіти подумати.

“Обмеження волі” - це виправні центри, де живуть у гуртожитках, користуються мобільними і гаджетами, за дозволом керівництва центру вільно його залишають, а через пів року можна покинути центр взагалі і жити повноцінним життям, повертатися лише для реєстрації.

Але обман суспільства навіть не в цьому.

Обман в тому, що форму “покарання” у вигляді обмеження волі коаліційний уряд … пропонує відмінити вже найближчим часом.

Тож "карати" чиновників та депутатів за мільйонну брехню в деклараціях не будуть навіть обмеженням волі. А от простолюдинів (тобто нас з вами) феодали кидатимуть в тюрму за сміхотворні крадіжки.

Серед підписантів законопроекту голова Верховної Ради Дмитро Разумков, його перший заступник Руслан Стефанчук, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, депутати ЄС Ірина Геращенко, представники Батьківщини Сергій Власенко та Сергій Соболєв. Серед підписантів законопроекту немає представників ОПЗЖ і "Голосу", зазначає ZN.ua.

За даними ZN.UA, Зеленський прийняв рішення внести до Верховної Ради як невідкладний законопроект про відновлення кримінальної відповідальності за внесення в декларацію недостовірних даних. З огляду на факт, що незабаром в Україні може бути введений локдаун, часу для прийняття рішення Верховною Радою мало.

Також Верховній Раді на базі президентського законопроекту і розробленого робочою групою планують створити компромісний проект закону для подолання конституційної кризи, повідомив голова Ради Дмитро Разумков.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com