Роскомназдор пригрозив Facebook блокувати його в Росії з 2018 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Роскомнадзор заблокує доступ до Facebook на території Росії, якщо компанія не виконає закон про локалізацію персональних даних в 2018 р.

Про це повідомив журналістам керівник відомства Олександр Жаров, пишуть vedomosti.ru.

Він підкреслив, що закон обов'язковий для всіх: «У будь-якому випадку ми або доб'ємося того, щоб закон був виконаний, або компанія припинить працювати на території Російської Федерації, як, на жаль, це сталося з Linkedin». «Ми будемо домагатися, щоб 242-й закон компанією Facebook був дотриманий. У 2018 року всі буде точно», - додав Жаров.

Відомство усвідомлює, що у Facebook «значна кількість користувачів» в Росії, але «ми розуміємо, що це не унікальний сервіс, є й інші соціальні мережі», зазначив він.

Закон зобов'язує організаторів поширення інформації (в тому числі месенджери) надавати на вимогу Роскомнадзора свої контактні дані.

17 листопада 2016 р Роскомнадзор вніс сайт LinkedIn в реєстр порушників закону про персональні дані. Через кілька днів доступ до сайту соціальної мережі ділових контактів в Росії був заблокований. Згідно із законом з 1 вересня 2015 р персональні дані росіян повинні зберігатися всередині країни, але LinkedIn цього не робить.

Зберігати і обробляти персональні дані росіян на території Росії вимагає нова редакція закону про персональні дані, що діє з 1 вересня 2015 р Під персональними маються на увазі всі дані про російських громадянах, які використовуються при реєстрації на сайтах, здійсненні покупок в мережі, пересилання поштових повідомлень і т. п.

Американський сервіс мікроблогів Twitter раніше повідомляв про плани локалізувати в Росії персональні дані своїх російських користувачів до середини 2018 г. «Ми виходимо з позиції доброї волі, оскільки компанія написала нам офіційний лист, тому до цього моменту ми її перевіряти не будемо. А після цього моменту відразу і перевіримо», - прокоментував рішення Twitter Жаров.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com