Щомісяця в Україні фіксують близько 11 тисяч ДТП

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні фіксують близько 11 тисяч дорожньо-транспортних пригод щомісяця.

Про це розповіла кореспонденту Укрінформу директор з комунікацій Opendatabot Дарина Даниленко.

"Ми отримали статистику від Національної поліції України щодо ДТП на території України за січень-квітень 2018 року. І, відповідно до проаналізованих даних, щомісяця в Україні стається близько 11 тисяч ДТП. У кожному шістдесятому ДТП гине людина, отже близько 180 людей гине в ДТП щомісяця", - заявила вона.

Так, найбільшу кількість ДТП за останні чотири місяці зафіксовано в Київській області (3410) та Києві (11990). На другому місці Одеська (3842), Харківська (3689) та Львівська (3272) області.

"Варто відмітити, що кількість смертельних випадків у Київській області відносно невисока (56 випадків в області та 32 випадки в Києві). Львівська область - лідер по смертельних ДТП, за останні чотири місяці тут загинуло 75 людей. Водночас Дніпропетровська область - лідер по смертельних ДТП за участю автобусів. За останні 4 місяці - 11 смертей, тоді як у решті областей в таких ситуаціях максимум двоє загиблих", - зауважила Даниленко.

Вона також відмітила, що проаналізована інформація щодо аварійності на дорогах дозволяє зрозуміти в яких областях найбільше проблем з безпекою на дорогах та в подальшому знайти причини таких аномалій.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com