Соціальний психолог Покальчук: Ще рік у такому режимі й спілкування вживу стане фактором стресу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Соціальний психолог Олег Покальчук вважає, що спілкування в тому вигляді, яке було для нас звичним у період до пандемії Covid-19, більше не буде.

Таку думку Покальчук висловив в інтерв’ю Укрінформу у відповідь на запитання, чи справді живе спілкування стане новим видом розкошів.

"Не факт. Спілкування вживу стане фактором стресу, якщо пройде ще рік у такому режимі. Будуть створюватися стабільні маленькі кола спілкування "по бартеру”. А “спілкування кування” в доковідному вигляді як такого, думаю, більше не буде", - сказав він.

Покальчук розповів, що наразі досліджує зміни в системі цінностей, і висловив думку, що в цілому суспільна поведінка людей буде спрощуватися і примітивізуватися.

"Що ж до цінностей, то вони залишаться хіба що в церкві. Ви ж бачите, що ті країни, які десятиліттями подавали себе як речники цінностей, коли справа заходить про їхні шкурні інтереси, моментально забувають про пріоритет цінностей. То вони нам, убогим, продають їх, як секонд-хенд", - вважає соціальний психолог.

Як повідомлялося, у зв'язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ із понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження.

За словами мера Києва Віталія Кличка, з понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки. Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто, виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

У Київській міській державній адміністрації не виключають, що карантин у Києві можуть продовжити після 16 квітня, якщо ситуація із захворюваністю на коронавірус не покращиться.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]