Соціологи дослідили, яке найулюбленіше свято у українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Улюбленими офіційними святами українців є: Пасха – 82%, Різдво – 81%, Новий рік – 79%, Міжнародний жіночий день – 45%, Трійця – 35%, День Перемоги – 31%, День Незалежності України – 16%.

Такі результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 9 по 18 лютого 2018 року щодо ставлення українців до державних свят, повідомляє zik.ua.

За опитуванням соціологів, свята, що нагадують радянське минуле втратили свою значимість порівняно з попереднім роком – Міжнародний жіночий день (із 49% до 45%) і День Перемоги (із 37% до 31%).

Жіноча половина більше поважає релігійні свята та Міжнародний жіночий день (Різдво – 84% жінок проти 78% чоловіків, Великдень – 85% проти 79%, Трійцю – 39% проти 31% і Міжнародний жіночий день – 57% проти 32%).

Чоловіки в свою чергу більше люблять Новий рік (81% чоловіків проти 78% жінок) і, зрозуміло, День захисника України (16% проти 7%).

За регіональним розподілом релігійні свята є важливішими для Західного регіону, потім вже для Південного та Східного і найменш прихильний до церковних свят Центральний.

Новий рік, Міжнародний жіночий день і День перемоги найбільш популярні у Східній частині України, а в Західній найменш. З Днем незалежності України ситуація протилежна – українці заходу люблять його більше, ніж сходу (24% проти 19%).

Релігійні свята шанують представники всіх вікових груп. Окрім них, у категорії 18-39 років найпопулярнішими є Новий рік (85%) та Міжнародний жіночий день (49%). Зрозуміло, День Перемоги найбільш шанований серед людей пенсійного віку (42%). День незалежності України, як і День захисника України, навпаки, більше любить молодь.

Загалом дослідження показало, що наші співгромадяни ставляться до державних свят з повагою і лише 3% опитаних не вважають їх важливими.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]