США зупинили російські експортні угоди на суму понад $3 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сполученим Штатам вдалося зупинити російські експортні угоди на суму понад 3 мільярди доларів, тим самим покаравши Москву за її втручання на виборах в США в 2016 році, як того вимагає закон про санкції, прийнятий Конгресом.

Про це повідомили в Держдепартаменті, повідомляє Голос Америки.

«Ми задоволені тим, що деякі країни припинили закупівлі деяких російських матеріалів і товарів, - заявила представник Держдепартаменту Хізер Нойерт на брифінгу у вівторок. - За нашими оцінками, мова йде про суму понад 3 мільярди доларів, і ми зуміли зупинити ці трансакції. Припинення таких трансакцій - це, по суті, покарання. Чому? Тому що це означає, що в російську скарбницю надходить менше грошей. Так що ми вважаємо це частиною успішних дій по притягненню Росії до відповідальності».

Нойерт заявила, що уряд США активно реалізує Закон про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій, який, серед іншого, включає нові санкції проти Ірану, Росії і Північної Кореї.

Прийнятий Конгресом торік і підписаний президентом Дональдом Трампом закон також допускає можливість вторинних санкцій проти країн, які укладають угоди з російським оборонним сектором та розвідувальними органами.

Нойерт повідомила, що Держдепартамент розіслав депеші до дипломатичних установ США по всьому світу, доручивши їм обговорити новий закон з урядами приймаючих країн.

«Їм запропоновано роз'яснити цим країнам, з чим вони можуть зіткнутися, якщо компанії або окремі особи братимуть участь у подібній діяльності, яка перевищить певний пороговий рівень і яка може позитивно відбитися на російському оборонному секторі, розвідці і інших аналогічних сферах», - сказала Нойерт.

«У нас є сотні людей по всьому світу, які ведуть щоденну роботу із санкцій, причому не тільки в Держдепартаменті, але і в Міністерстві фінансів та інших міністерствах», - додала вона.

За словами Нойерт, уряд США веде щоденну роботу, намагаючись виявити чи підпадає під санкцію діяльність, яка відбувається деінде в світі.

«Якщо щось станеться, ми введемо санкції проти цих країн, цих осіб і цих організацій, - сказала вона. - Це така робота, яку ми будемо і далі вести дуже ретельно».

При цьому Нойерт вказала, що США роблять «набагато більше», ніж просто застосовують згаданий закон.

«Можливо, ви пам'ятаєте, що попередня адміністрація виселила росіян з їх дач, - сказала вона. - Вони були позбавлені доступу до своїх дач. Ми закрили консульство в Сан-Франциско. Схоже, люди забули про це. Ми закрили об'єкти в Вашингтоні і Нью-Йорку. Безсумнівно, це засмутило росіян. Все це частково через те, що вони зробили в ході наших виборів в 2016 році».

Нойерт також нагадала, що в кінці грудня США розширили список осіб, щодо яких введено санкції відповідно до Закону Магнітського.

«Ми спостерігаємо за вашими діями. Боти - ми як і раніше їх бачимо», - продовжила Нойерт.

Вона закликала американські інтернет-компанії і соціальні мережі взяти участь у виявленні та припиненні незаконної російської діяльності.

Нойерт також нагадала, що держсекретар Рекс Тіллерсон, виступаючи в Конгресі, говорив про створення нового бюро в Держдепартаменті, яке буде займатися питаннями активності в кіберпросторі.

Раніше в цьому місяці міністр фінансів Стівен Мнучін заявив, що адміністрація Трампа «активно працює» над введенням санкцій проти Росії у зв'язку з її втручанням на виборах в США в 2016 році.

«Ми активно працюємо над санкціями щодо Росії за підсумками секретного брифінгу», - заявив Мнучін на слуханнях в комітеті Сенату з фінансів, присвяченим президентського проекту бюджету на 2019 рік.

Демократи неодноразово критикували міністра за відмову адміністрації скористатися законом, прийнятим переважною більшістю представників обох партій, який дає міністерству фінансів нові повноваження щодо введення санкцій проти Росії.

«Я можу запевнити вас, що ці санкції з'являться, - сказав Мнучін. - Ми працюємо над ними прямо зараз».

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]