Тігіпко рятуватиме російський ВТБ від санкцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

На покупку визнаного в Україні неплатоспроможним російського ВТБ Банку претендує ТАСкомбанк Сергія Тігіпка.

Про це повідомляє "Економічна правда" , з посиланням на джерела.

Заявки на конкурс з відбору кваліфікованих інвесторів подали ТАСкомбанк і Альфа-Банк. Останній не вніс гарантійний внесок і єдиним претендентом залишився банк Тігіпко.

На балансі ВТБ Бнка залишилося близько 600 об'єктів нерухомості, і цих активів вистачить на покриття більшої частини вимог кредиторів.

«Про результати конкурсу та вибору Фондом гарантування плану врегулювання неплатоспроможності банку буде повідомлено додатково», - заявили в ФГВФО.

Процедуру виведення АТ «ВТБ Банк» з ринку шляхом введення в нього тимчасової адміністрації була розпочата 28 листопада. У той же день на офіційному сайті Фонду було оприлюднено інформацію про початок двох конкурсів: перший - на визначення приймаючого банку, зацікавленого взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку АТ «ВТБ Банк» способом, передбаченим п.1 ч.2 статті 39 закону « Про систему гарантування вкладів фізичних осіб », який в подальшому було скасовано; другий - відкритий конкурс з виведення з ринку неплатоспроможного банку АТ «ВТБ Банк» в способи, передбачені п. 2-5 ч.2 статті 39 закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Нагадаємо, материнський банк ВТБ знаходиться в санкційному списку Мінфіну США.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com