Telegram готовий припинити «ділові зв'язки» з Росією і Іраном через тиск влади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Telegram може припинити ділові зв'язки з Росією і Іраном, так як в цих країнах месенджер регулярно стикається зі звинуваченнями і обмеженнями з боку регулюючих органів.

«Нам все одно, чи будуть конкретні країни пред'являти нам звинувачення в захисті особистої переписки користувачів. Ми завжди готові скоротити всі особисті і ділові зв'язки з такими країнами, щоб у них не було ніякого важеля тиску на нас , - повідомив засновник месенджера Павло Дуров у своєму Telegram-каналі, передає kommersant.

Пан Дуров уточнив, що свою операційну діяльність може припинити ТОВ «Телеграф» - юридична особа Telegram в Росії. Які це може викликати наслідки для користувачів месенджера, Павло Дуров не уточнив.

За словами пана Дурова, країни можуть спробувати заблокувати месенджер на своїй території, але «навіть це не завжди їм допоможе». «Врешті-решт свобода і недоторканність приватного життя восторжествують», - заявив Дуров.

Нагадаємо, 26 вересня стало відомо, що прокуратура Ірану завела кримінальну справу стосовно Павла Дурова. На думку іранської влади, месенджером активно користуються бойовики забороненої терористичної організації «Ісламська держава», розповсюджувачі дитячої порнографії, торговці людьми і наркоторговці.

27 вересня Павло Дуров повідомив, що Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії вимагає відкрити доступ до листування користувачів месенджера. За словами пана Дурова, ФСБ складає на Telegram адміністративні протоколи, а це, в свою чергу, «призводить до судових процесів».

Сьогодні стало відомо, що очільник Мінкомзв'язку РФ Микола Нікіфоров заявив, що інтернет-сервіси, які відмовляються виконувати вимоги російського законодавства, не працюватимуть на території Росії.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com