Трамп знову звинуватив ЗМІ в фальшуванні новин
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/tramp3_32.jpg?1496045637)
Президент США Дональд Трамп в неділю повернувся до звичного для нього життя в Вашингтоні і в черговий раз піддав критиці ЗМІ, що опублікували матеріали про розслідування можливих зв'язків співробітників Білого дому з Росією.
Як повідомляє Голос Америки, у перший ранок після повернення з дев’ятиденного турне по країнах Близького Сходу і Європи, Трамп опублікував кілька коментарів в Твіттері, оголосивши, що його «поїздка стала великим успіхом для Америки».
«Важка робота, але великі результати!» - написав він.
Однак незабаром він в черговий раз висловив невдоволення провідними американськими ЗМІ.
«На мою думку, багато з цих витоків, які [нібито] виходять з Білого дому, - це сфабрикована брехня, зліплена ЗМІ, що публікують фальшиві новини, - написав Трамп. - Кожного разу, коли ви бачите слова «як повідомляють наші джерела» в ЗМІ фальшифих новин, і вони не згадують імен, дуже можливо, що цих джерел насправді не існує, і ці повідомлення -сфабрикована авторами фальшива новина. Фальшиві новини - це ворог». Під час закордонного турне Трампа американські ЗМІ повідомили про те, що Джеред Кушнер, який займає посаду радника Білого дому, спробував встановити секретний канал зв'язку з офіційними особами в Москві за кілька тижнів до вступу Трампа на посаду в січні нинішнього року .
Глава АНБ Джон Келлі, не спростовуючи повідомлень, що стосуються Кушнера, заявив у неділю, виступаючи по телеканалу Fox News: «Я думаю, що будь-який канал зв'язку ... з такою країною, як Росія, - це добра справа. Мене це не турбує».
Повідомляється також про те, що президент Трамп, можливо, зробить кадрові зміни серед високопоставлених співробітників Білого дому з метою поліпшення іміджу адміністрації та просування законодавчих ініціатив в Конгресі.
В тему:
- Шведы уже смеются над Трампом: он рассказал о теракте, которого не было
- Трамп построил свою башню на деньги российских олигархов, — СМИ
- Отставной генерал-лейтенант Флинн заподозрен в получении денег от трех российских компаний
- Флинн скрыл от Пентагона контакты со студенткой из России, интересующейся спецслужбами
- Советник Трампа Флинн признался в скрытом получении денег от российских компаний
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:52
- Угода, яку США пропонували Зеленському, передбачала економічну колонізацію України, -Telegraph
- 20:00
- Погода в Україні на тиждень: 18 – 23 лютого 2025 року
- 18:05
- Юрій Касьянов: Буде сказано багато страшних речей
- 17:10
- Тарас Загородній: Ну мені нравиця, як воно горить, люди бігають, суєтяться ... Про ЄС і США
- 16:54
- Україна вже отримала майже 70 винищувачів F-16 - Le Monde
- 15:45
- В Мінагрополітики радіють, що агрохолдинг уряду Саудівської Аравії вже контролює 200 тисяч га землі в Україні, а буде ще більше
- 14:14
- Зеленський непереконливо заперечує зрадницький "Оман-2": Україна нічого не знала про перемовини РФ і США у Саудівській Аравії і не визнаватиме їх
- 13:35
- Рейтинг Зеленського обвалився до 15,9% - ЗМІ
- 12:38
- ЗСУ вразили Ільський НПЗ і станцію «Кропоткінська»
- 12:27
- Порошенко доказово розповів про дегенерацію влади Зеленського, яка жене Україну до катастрофи
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.