У МОЗ і КМДА заперечили повідомлення про суворі обмеження в Києві з 15 вересня

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Міністерстві охорони здоров’я і в Київській міській державній адміністрації заперечили повідомлення, які з’явилися в ЗМІ, що в Києві готуються з 15 вересня запровадити суворі обмеження через коронавірусну пандемію.

Тим часом у Чернівецькій області повідомляють про значне погіршення епідемічної ситуації з COVID-19, зазначає Радіо Свобода.

Агентство «УНІАН» цитує пресслужбу МОЗ, де заявили, що станом на сьогодні підготовка до запровадження обмежень у Києві не ведеться і мова про це не йде.

Водночас у прес-службі уряду заявили, що наразі для таких дій немає потреби, бо ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 у Києві відповідають «зеленому» рівню епідемічної небезпеки, мовиться в повідомленні агентства.

Це ж агентство наводить і відповідь пресслужби КМДА на запитання з приводу таких повідомлень: «Такої інформації в нас нема».

Певні нові обмеження можливо запровадити в Києві чи іншому місці, якщо ця місцевість опиниться на «жовтому», а потім на «помаранчевому» рівні, суворі ж обмеження запроваджуються вже при «червоному» рівні епідемічної небезпеки.

Рішення про переведення регіону на «червоний» рівень ухвалює урядова Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за індикативними показниками епідемічної ситуації, які подає МОЗ.

Раніше фахівці прогнозували, що восени Україна повернеться до «червоної» зони з найсуворішими карантинними обмеженнями.

Також 3 вересня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук заявив, що Чернівецька область перебуває за крок до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки, стрімко наближаючись до неї за епідемічними показниками.

Таким чином, Буковина може опинитися відразу в «помаранчевій» зоні, «перестрибнувши» «жовту».

На цей час уся територія України вважається на «зеленому», найнижчому рівні епідемічної небезпеки.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]