Україна на порозі руйнівної кризи: як не допустити боротьби на знищення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Найближчим часом на Україну чекає економіко-політична криза, до якої, можливо, дозріють і соціальні «грона гніву". Фіскальний криза загрожує наложиться на політичну, а якщо лобістам-індустріалістів вдасться «дотиснути» НБУ на масовану емісію, то до них додасться криза ще і валютно-фінансова.

Про це пише ZN.UA.

"Ворог, який пильно спостерігає за ситуацією і всіляко її підігріває, вже готується знову скористатися нашою слабкістю: призиває на збори резервістів, створює запаси пального й амуніції поблизу наших кордонів і готує громадську думку до того, що у всіх «республік», які хочуть покинути імперію, треба відібрати все те, що імперія їм нібито дала. Це, звісно, не вперше, траплялися страшилки й гірші, але тоді минулося — насамперед тому, що не було внутрішніх передумов. Краще б їх і не створювати, але поки що не видно, як можна зіскочити зі слизької доріжки, що веде до кризи", -  зазначив старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

На його думку, дуже багато, залежить від того, як саме будуть розвиватися події і як поведуть себе провідні політичні гравці.

"Криза — це точка біфуркації, де докладання невеликих зусиль або просто випадкові чинники можуть зіграти визначальну роль. Основні сценарії були зрозумілі ще майже рік тому: «помірно оптимістичний» — якщо президент України переможе в Зеленському криворізького пацана й він кардинально змінить свої підходи; «катастрофічний» — якщо справа дійде до насильства (ось тут і знадобляться ворогу військові приготування); та проміжний — вибори а-ля 1994 рік. Ось тільки з кого доведеться вибирати?, - розмірковує автор.

Криза, до якої йде Україна, має крім політико-економічного та інституційного, також чисто політичний вимір. Як не допустити боротьби на знищення, несумісної з демократією і свободою? Детальніше про це читаєте в статті Володимира Дубровського «Російські гойдалки».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com