Україна забронювала COVID-вакцину для 2,1 мільйона осіб – Bloomberg

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна зарезервувала вакцину для 5% населення – себто 2,1 мільйона громадян.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Bloomberg.

Водночас агентство, що відслідковує динаміку поширення вакцин від COVID-19 по світу, не уточнило, чи ці дані враховують постачання в рамках глобального механізму COVAX.

Загалом же зазначається, що станом на 18 грудня країни світу в цілому зарезервували 8,19 млрд доз вакцин. Цього могло би вистачити на вакцинацію більш ніж половини населення світу, але за умови, що розподіл буде рівномірним. Та багатші країни зарезервували більшу кількість доз, а деяким державам, можливо, доведеться почекати до 2022 року або пізніше, щоб вакцина стала доступною.

Слід підкреслити, що Україна також отримає вакцину від коронавірусу в рамках механізму COVAX. Україна має обсяг вакцини від коронавірусу, якого вистачить для 4 мільйонів українців (тобто близько 8 мільйонів доз).

Як передавав Укрінформ, за словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна отримає вакцину від COVID-19 не пізніше ЄС, паралельно відбуватиметься вакцинація за державний кошт та вакцинація на комерційній основі.

В Україні станом на 18 грудня зафіксовано 944 381 випадок коронавірусної інфекції, з них 12 630 – протягом останньої доби. Від початку пандемії у країні померло 16 256 пацієнтів із COVID-19, одужало 561 222 людини.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]