Українці старіють раніше, ніж жителі більшості країн Європи та США, – дослідження

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчені з Національного інституту старіння США проаналізували дані про стан здоров’я жителів 195 країн і визначили, в якому віці починають старіти в різних країнах.

Предметом аналізу були не тривалість життя, а хвороби, пов’язані з процесом старіння — їх нарахували 92. До цих хвороб віднесли інсульт, захворювання серцево-судинної системи, онкологія, хвороби Паркінсона та Альцгеймера та інші. Вчені аналізували дані з 1990 по 2017 рік. Результати дослідження опублікували в журналі Lancet, передає Громадське.

Згідно з ними, пов’язані зі старінням хвороби розвиваються по-різному в усіх країнах світу. Середній вік їхньої появи становить 65 років, однак в Україні цей показник складає 57 років.

У загальному рейтингу Україна займає 179 місце зі 195 країн. Так, українці старіють швидше, ніж більшість жителів країн Європи та США, а також Близького Сходу.

​Найшвидше старіють мешканці Папуа-Нова Гвінея — там визначені хвороби приходять в середньому в 45 років. А найповільніший процес старіння у жителів Швейцарії, Франції та Японії — там хворіти починають у 76 років.


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]