В Інгушетії відключили Інтернет. Інгуші знову виходять проти нового кордону з Чечнею

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Інгушетії вчергове відключили Інтернет. Там починається черговий мітинг проти нового кордону з Чечнею.

Про це повідомляє Фонтанка, з посиланням на декілька джерел в регіоні. Зокрема, на главу місцевого відділення партії «Яблуко» Руслана Муцольгова.

«Перед мітингом в Інгушетії знову відключили інтернет», - написав політик на своїй сторінці в Facebook. Узгоджений мітинг противників угоди про новий кордон з Чечнею проходить сьогодні в Назрані. Його організатори раніше заявляли виданню, що мітинг приурочений до засідання Конституційного суду, який сьогодні розглядає запит глави Інгушетії Юнус-Бека Євкурова про законність угоди з главою Чечні Рамзаном Кадировим щодо нового адміністративного кордону між регіонами.

Про перебої з Інтернетом в Інгушетії повідомлялося в ході попереднього масового протесту в жовтні, коли жителі республіки не залишали центр Магаса протягом двох тижнів. Пізніше стало відомо, що оператори зв'язку були змушені відключати Інтернет на вимогу силовиків.

Напередодні повідомлялося про погрози на адресу адвокатів противників угоди про новий кордон, які виступлять сьогодні в КС як «запрошені». У понеділок, 26 листопада ініціативна група громадян подала до виборчої комісії Інгушетії документи на проведення референдуму з питання про кордон.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com