В Україні добре живеться не більше 0,2% її громадян - експерт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Успішне втілення соціальної політики, про яку так багато говорять урядовці не має нічого спільного з реальними результатами такої політики, переконані експерти.

Провідний експерт Центру Разумкова Павло Розенко вважає, що 14% громадян України ледь зводять «кінці з кінцями» і їм не вистачає грошей навіть на необхідні харчі.

Такі висновки соціологічного дослідження, яке проводив Центр Разумкова протягом вересня-жовтня 2011 року щодо фінансового становища родин в Україні. Так, можуть дозволити собі придбати все, що хочуть, тільки 0,2% опитаних.

Живуть забезпечено, але не можуть купити авто або квартиру — 5,8%, в цілому на життя вистачає, але не вистачає на придбання речей тривалого вжитку — 38%, вистачає винятково на продукти харчування та придбання необхідних недорогих речей — 41%.

«Це оцінка людьми свого власного становища, а не та оцінка, яку робить держава... Ця картина яскраво характеризує всю соціальну політику держави, яка відбувається у нас протягом одного року і восьми місяців. Адже фактично бюджетні призначення і соціальні стандарти, які пропонуються нинішнім урядом, вони не відповідають навіть тому рівню інфляції, який є сьогодні в Україні», — додав експерт.

Як повідомляв «Аргумент» раніше, в Україні бідують 70% багатодітних, 39% сімей із двома дітьми та 23% бездітних

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]