ВАКС арештував "трубу Медведчука" за поданням НАБУ, нікчемна СБУ "примазалася" до події

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на частину нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок".

Про це повідомляє НАБУ.

Рішення ухвалено 23 лютого 2021 року на підставі доказів, зібраних НАБУ.

Зазначається, що наразі арештовано все майно стратегічного об'єкта: інфраструктура, будівлі та споруди, розташовані в Україні. Воно буде передано від комерційної структури до Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

На цей час Національним антикорупційним бюро проводяться заходи з передачі усього об’єкту нафтопродуктопроводу під контроль державного акціонерного товариства "Укртранснафта" для вжиття заходів щодо його збереження.

Раніше НАБУ наголошувала, що вибуття нафтопроводу з державної власності ставить під загрозу функціонування об’єктів важливого господарського значення. Нафтопровід пов’язують з кумом Путіна членом ОПЗЖ Віктором Медведчуком, який у лютому потрапив під санкції РНБО. В ОПЗЖ зв'язок із нафтопроводом заперечують.

Зазначимо: таке ж  саме повідомлення про арешт активів Медведчука поширила пресслужба СБУ, відома своєю брехливістю. При цьому головну роль у арешті автивів нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" у цьому повідомленні приписана самій СБУ, що є неправдою. Бо навіть фізичний арешт активів здійснювався силами спецназу НАБУ, а не скомпрометованої зрадництвом ще у 2014-му "Альфи" СБУ.

Також нагадаємо, що саме Баканов намагавя пом'якшити санкції проти Медведчука та пов'язаних із ним осіб - ЗМІ.

І ще з приводу Баканова нагадаємо: Суркиса могут уважать только такие же бандиты да еще предатели из СБУ.

Окремо підкреслимо, що відверта брехня, перекручування фактів, зловживання довірою громадян Україною стало нормою у практиці публічної комунікації СБУ, коли пресслужбу відомства очолила Олена Гітлянська:

Нагадаємо: відповідний магістральний трубопровід був збудований за часів СРСР і після проголошення незалежності України мав перейти у власність держави на підставі правонаступництва. Проте слідство вказує, що дочірня компанія російської АК "Транснафтопродукт" зазначений трубопровід у власність України не передала.

Після тривалих судових розглядів в 2017 році Господарський суд Рівненської області на основі "завідомо неправдивого висновку судової інженерно-технічної експертизи експертів ДП "УкрДІАП", визнав право власності на частину нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" за ТОВ "Прикарпатзахідтранс".

У лютому 2021 року колишньому заступнику директора ДП "УкрДІАП" повідомили про підозру у зловживанні службовими повноваженнями як особі, що надала неправдивий висновок в суд, в результаті чого фірма "Прикарпатзахідтранс" безпідставно отримала у власність частину магістрального нафтопродуктпроводу "Самара – Західний напрямок", вартістю понад 200 млн грн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]