Верховна Рада перегляне судову реформу після критики Зеленського

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду, в ході якої обговорили законопроекти, які Рада повинна розглянути на наступному пленарному тижні в контексті виконання передвиборної програми Зеленського.

Як повідомляє прес-служба глави держави, зокрема, народні депутати готові розглянути законопроект про реформування судової системи України. Відповідні законодавчі ініціативи були напрацьовані під час широкого обговорення за участю представників громадськості. Наступного тижня питання реформування судової системи будуть додатково всебічно обговорені на черговому Всеукраїнському форумі "Україна 30", зазначаєZN.ua.

"Судова система в тому форматі, в якому вона сьогодні існує, вже довела свою непридатність. Українці не довіряють судам, ця організація дуже корумпована і занадто хитка. Ми повинні це змінити, тому що саме зміни в судовій системі є запорукою сильної України, де захищені права кожного громадянина. Це також є кроком на шляху євроінтеграції України", - підкреслив Зеленський.

Також були розглянуті блок економічних законодавчих ініціатив. Зокрема, Верховній Раді буде запропоновано завершити голосування пакету законопроектів щодо підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями (щодо "інвестиційних нянь»). Цей пакет допоможе заробити проект "інвестиційних нянь" в повному обсязі. Закон передбачатиме державний захист і юридичну допомогу зарубіжним інвесторам, які ініціюватимуть інвестиційні проекти від 20 млн євро. 

Крім того, учасники наради обговорили законодавчі ініціативи в сфері екології. Зокрема, мова йшла про законопроект щодо зменшення використання пластикових пакетів і заміни їх на ті, які розкладаються.

Раніше посли країн "Великої сімки" окреслили пріоритетні реформи в Україні на 2021 рік. Серед них - судова реформа, яка включає реформування Вищої ради правосуддя і Конституційного суду України.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]