Викритий СБУ диверсант у суді виявився неосудним

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд на Луганщині визнав неосудним місцевого жителя, який, за вказівкою терористів, готував вибух в місті Сєверодонецьк.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

"Під час судового розгляду згідно з висновком судово-психіатричної експертизи встановлено, що обвинувачений на даний час виявляє ознаки хворобливого розладу психічної діяльності у вигляді гострого психотичного розладу, не може усвідомлювати свої дії (бездіяльність) та керувати ними, у зв’язку з чим на підставі статей 503, 513 КПК України до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги", - зазначено у повідомленні.

Як встановило слідство, у листопаді 2017 року співробітниками Служби безпеки України на стадії підготовки викрито злочинну діяльність чоловіка, який за грошову винагороду передавав інформацію про місця розміщення адміністративних будівель (прокуратури та поліції) у м. Сєвєродонецьк, місця дислокації підрозділів, які беруть участь у проведенні АТО, їх кількісний склад, озброєння, умови охорони та у подальшому мав закласти поряд з одним із вказаних об’єктів вибуховий пристрій. Під час обшуків в його помешканні правоохоронцями вилучено пакет із вибуховим пристроєм – двома тротиловими шашками та електродетонатором.

У прес-службі додали, що після виходу із зазначеного хворобливого стану обвинувачений буде направлений у розпорядження судово-слідчих органів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com