За день до весілля син Луценка став власником квартири на 180 кв.м в новобудові

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Олександра Луценка, старшого сина Генпрокурора Юрія Луценка, з'явилася шикарна квартира в Солом'янському районі Києва. За день до весілля 8 вересня 2017 року, на Луценка Олександра Юрійовича були зареєстровані 183,7 квадрата в новому житловому комплексі з видом на ліс.

Відповідніі дані містяться в Єдиному реєстрі нерухомого майна, повідомляє «Слово і Дело».

Особливістю квартири є її планування. Судячи з даних Реєстру, це величезна студія, житлова площа якої становить 170,3 кв. м. У новому ЖК у старшого сина генпрокурора також є місце в гаражі на 18,2 кв. м. На сайті забудовника сказано, що квартира з меншою площею (106 кв. м) коштує від 3,86 млн грн. Якщо розрахувати, що ціна квадратного метра становить 36 340 грн, то житло Олександра Луценка від забудовника (тобто без обробки, ремонту та меблів) потягне на суму близько 6,7 млн ​​грн.

Також в Реєстрі нерухомого майна на Олександра Луценка зареєстровано нежитлове приміщення в центрі Києва (бул. Лесі Українки) на 316,8 кв. м. Судячи з декларації глави ГПУ (тоді - нардепа) Юрія Луценка за 2013 рік, раніше це приміщення належало йому.

Нагадаємо, старший син генпрокурора України одружився 9 вересня 2017 року. Весілля 28-річного Олександра викликала скандал, оскільки, на думку громадськості, відзначалася зі надмірним шиком. Церемонію охороняли представники Держохорони, яких зазвичай задіюють в охороні перших осіб країни. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть