Зеленський заявив, що якість лікування хворих на COVID-19 в Україні вища, ніж у Європі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні якість лікування хворих на коронавірус COVID-19 вища, ніж в інших країнах Європи.

Про це він заявив в інтерв’ю “Осінь-2020: перемоги та виклики” чотирьом українським телеканалам, повідомила прессекретарка Зеленського Юлія Мендель.

“Володимир Зеленський: якість лікування хворих на COVID-19 в Україні вища, ніж в інших країнах”, – написала Мендель.

Насправді Зеленський говорив про те, що у нас дуже кваліфіковані лікарі, і статистика смертності найнижча в Європі, пише видання Букви.

“Візьміть Францію, Англію, Італію, візьміть інші країни. У нас майже найнижчий у Європі показник смертності – 1,9% [від кількості хворих]”, – зазначив президент.

Журналісти нагадали йому, що такий показник пов’язують переважно  з тим, що в Україні менше роблять тестів на коронавірус.

Зеленський заперечив, що насправді це через те, що в Україні лікарі  справді  знають, як лікувати COVID-хворих.

“Вони швидко навчилися – італійці не просто так запрошували наших медиків”, – сказав президент.

Також Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю, що у разі успішного випробування української вакцини проти коронавірусу він готовий протестувати її на собі.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]