ЗСУ замінили на «цифру» майже всі радіостанції часів СРСР

|
Версия для печатиВерсия для печати

За чотири роки війни у Збройних силах України практично вилучено короткохвильові (КХ) та ультракороткохвильові (УКХ) радіозасоби виробництва колишнього СРСР та використовуються новітні цифрові радіозасоби і допоміжне обладнання.

Про це заявив у середу під час брифінгу в прес-центрі МО України начальник головного управління зв\’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Рапко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Радіостанції, які знаходяться на техніці Радянського Союзу — це бронетехніка, автомобільна техніка, — замінено на сучасні радіостанції», — сказав він.

За словами генерала, радіостанції радянського виробництва являли собою, по суті, «звичайний ФМ-радіопередавач та радіоприймач, який можна на звичайний ФМ-приймач в тому діапазоні прослухати».

Наразі ж сучасні радіостанції виконують дві важливі функції — шифрування зв\’язку та протистояння завадам противника.

«Усі радіозасоби, які ми купуємо для ЗСУ, усі вони шифрують. А радіостанції типу „Харріс“ і „Асельсан“, крім шифрування, мають ще й можливість протистояти завадам противника», — заявив начальник головного управління зв\’язку та інформаційних систем Генштабу.

Військові частини ЗСУ укомплектовуються радіозасобами за рахунок державного бюджету України, а також матеріально-технічної допомоги від уряду США, Великої Британії, Канади.

Водночас потреба у сучасних радіозасобах залишається значною і вживаються низка невідкладних заходів для забезпечення ними частин і підрозділів ЗСУ, додав Рапко.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]