САП повідомила брехливу суддю ОАСК про підозру в умисному недекларуванні майна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила суддю Київського окружного адміністративного суду про підозру в умисному недекларуванні майна.

За даними САП та Національного антикорупційного бюро суддя, попри можливість подати декларацію в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», а скерувала декларацію за 2020 рік до НАЗК у письмовому вигляді нібито з релігійних переконань.

В антикорупційній прокуратурі зазначили, що Національне агентство із запобігання корупції та НАБУ зібрали достатньо доказів, які свідчать умисне неподання суддею декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, що у 2020 році суддя Київського адміністративного суду Олександра Брагіна (НА ФОТО) подала до НАЗК паперову декларацію за 2019 рік, заявивши, що через «релігійні переконання» не може отримати електронний цифровий підпис.

Тоді НАЗК відмовилося прийняти таку декларацію, оскільки законожавство прямо передбачає єдиний для всіх формат подання декларації — в електронній формі через офіційний сайт Реєстру декларацій НАЗК.

Після відмови суддя подала позов до НАЗК в Окружний адміністративний суд міста Києва, в якому  вимагала прийняти декларації за 2019 та 2020 роки в паперовому вигляді. Тоді ОАСК задовольнив позов судді, однак згодом Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію НАЗК та визнав аргументи судді Брагіної безпідставними.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]