В росії пропонують націоналізувати ключові сектори економіки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова федерального агентства з боротьби зі злочинністю РФ Олександр Бастрикін запропонував повернути ключові сектори економіки у державну власність, щоб підтримати війну в Україні.

Про це пише Reuters.

Наразі РФ вже володіє активами, які  захопила або придбала зі значними знижками, компаній, що покинули країну після 24 лютого.  

За словами Бастрикіна, націоналізація основних секторів економіки перш за все спрямована на посилення економічної безпеки в умовах війни.

Агентство зазначає, що заяви про націоналізацію є незвичними для Бастрикіна, який підпорядковується безпосередньо військовому злочинцю Путіну.

Російська економіка та державна скарбниця значною мірою залежать від видобутку нафти, газу та металів.

Газпром, найбільший виробник природного газу в Росії, вже контролюється державою. Однак найбільша нафтова компанія "Роснефть"формально не перебуває під державним контролем, але її очолює Ігор Сєчін, давній союзник глави РФ.

Нагадаємо: дефіцит федерального бюджету Росії за підсумками квітня перевищив план на 2023 рік - бюджет був виконаний з дефіцитом до 3,424 трильйона рублів, збільшившись у квітні відразу на 1,024 трильйона.

ВГОРІ: ОЛЕКСАНДР БАСТРИКІН. ФОТО: GETTY IMAGES

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]