Лидер крымских татар Турции сравнил Путина с кровавым убийцей и диктатором

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лидер крымских татар в Турции Турцер Калкай прогнозирует, что возможно в будущем Крым станет татарской автономией.

 

Об этом он сказал в интервью Rzeczpospolita, сообщает Главное.

«Когда-то мы будем убеждать украинцев, чтобы они согласились на создание татарской автономии в Крыму. Для нас важно, что происходит в Украине», - сказал Калкай.

«Мы ожидаем, что турецкое правительство будет более решительным и вместе с международным сообществом будет давить на Россию», - отметил он.

По его словам, сначала крымские татары должны вернуть свои права, которые забрал Сталин. «Путин сейчас ведет себя как Сталин, так, будто воплощает советскую политику в жизнь», - считает лидер татар в Турции.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]