«Мотор Січ» заявляє про втрату контролю над активами Сніжнянського машинобудівного заводу

|
Версия для печатиВерсия для печати

ПАТ «Мотор Січ» (Запоріжжя) заявляє про втрату контролю над активами Сніжнянського машинобудівного заводу, розташованого на підконтрольній бойовикам території Донецької області. Підприємство не контролюється з 20 грудня 2017 року, проте прес-служба компанії повідомила акціонерів про це сьогодні, 10 січня.

Як повідомляють novosti.dn.ua, на сайті ПАТ відзначається, що рада директорів звернувся до відповідних державних органів.

«Органами акціонерного товариства вживаються заходи щодо забезпечення збереження активів даного підприємства», - сказано в повідомленні.

Як запевняють в компанії, втрата контролю над активами заводу в Сніжному не відіб'ється на виробничих планах підприємства.

«З огляду на, що СМЗ з 2014 року перебуває на тимчасово неконтрольованої території, ще раніше нами було розпочато роботу по організації виробництва продукції, що випускається СМЗ продукції на потужностях "Мотор Січ". На сьогоднішній день ця задача вирішена», - прокоментували агентству «Інтерфакс-Україна» в керівництві «Мотор Січі».

Сніжнянський машзавод спеціалізується на виробництві лопаток і дисків газотурбінних двигунів, раніше був задіяний у виробництві 55 типів і модифікацій авіадвигунів.

Нагадаємо, в грудні 2017 року корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) офіційно заявила про фактичну втрату контролю над виробничими активами металургійного комбінату, коксохімічного заводу і ПАТ «Екоенергія» в підконтрольному бойовикам Алчевську Луганської області.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]