Чиї «Слуги народу»? Люди Калетника, Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Список партії "Слуга народу" найцікавіший, бо соціологи вже другий місяць міряють одну й ту саму тенденцію – напис "Слуга народу" дає кандидату від 20 до 30% на старті кампанії. Злі язики кажуть, що ціна, яку мажоритарники були готові платити за такий бонус, коливалась від 250 тисяч доларів до 1,5 мільйона.

Перед з’їздом партії 9 червня команді ЗЕ! довелось завернути назад списки кандидатів по трьох областях, пише "Цензор. НЕТ. Але навіть очевидне доузгодження кандидатів після з’їзду не вирішило проблему кадрового голоду. І ознайомлення зі списком кандидатів і їх опонентів змушує задуматись, що якість кандидатів така невисока, що команда президента може і опинитись без омріяної однопартійної більшості.

А в деяких областях команда президента просто заведе в Раду кнопкодавів від одіозних персон.

На цю тему: "Слуга народу" оприлюднила повний список кандидатів у нардепи

Кого ж "Слуга народу" веде у Раду – дивимось по областях.

Вінницька область . Пташенята вишу Калетника

11 округ

Цей округ відомий запеклою боротьбою протягом двох кампаній давнього соратника Петра Порошенка Олександра Домбровського і представниці "Батьківщини" Наталії Солейко. Зараз по ньому ж іде один з найближчих соратників Володимира Гройсмана Володимир Кістіон. А прем’єр-міністр у розвиток власної вотчини вкладався дуже серйозно. І от тут соратники Зеленського висунули Максима Пашковського - засновника соціального проекту "Юридична клініка "Швидка юридична допомога".

12 округ

Округ екс-президента Петра Порошенка, де в 2014 переміг його син Олексій. Зе!команду тут представлятиме Анатолій Драбовський, ректор Вінницького кооперативного інституту.

13 округ

У 2014 в цьому окрузі переміг самовисуванець, потім депутат БПП Петро Юрчишин. Він вже зареєстувався, а до цього активно працював по округу, роздаючи подарунки. Від "Слуги народу" тут піде депутат міськради від "Самопомочі" Юрій Максименко. В 2016-му він увійшов в топ найбідніших депутатів міськради від "Чесно", не дотягнув 2 тис. до мінімалки за рік, жив з допомоги батьків.

14 округ

На окрузі в 2012 і 2014 перемагав близький друг Петра Порошенка Іван Мельничук. В 2012 він переміг підтримуваного родиною Льовочкіних Віктора Жеребнюка, на якого працював адмінресурс ПР.

Поки ЦВК не зареєструвала нікого з іменитих по цьому округу.

Серед зареєстрваних Світлана Лутковська. Вона працює в Національному аграрному університеті, де почесним президентом є Григорій Калетник. Лутковська представляла на президентських виборах команду Володимира Зеленського на Вінниччині. Однак наразі Лутковська балотується як самовисуванка.

А від Зе!команди тут іде Ірина Борзова – дружина нинішнього в.о керівника ДУС і донька колишнього соратника Олександра Маслякова по АМІК, а тепер керівника "Ліги сміху" Наума Барулі. Сергій Борзов потрапив у ДУС ще за часів Порошенка, бо свого часу допомагав і йому в агітації як керівник команди "Веселі перці". Ну і по цій же лінії близький до Зеленського.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 01

Чоловік Борзової смішив ще Порошенка.

Програма "Наші гроші" встановила, що в 2016 році Сергій Борзов безоплатно отримав у власність від відомства, яким керував, квартиру в центрі Києва на бульварі Лесі Українки площею 187,9 кв. м вартістю не менше 10 млн грн.

Але є в родини ще один зашквар – Борзова володіє фірмою Профіль-Н в області ресторанного бізнесу, яка зареєстрована в місті Судаку на території анексованого Криму.

Фірма переоформлена відповідно до вимог російського законодавства, а за даними податкової РФ, у 2016 році фірма Борзової отримала 600 тисяч рублів прибутку.

15 округ

У 2014-му тут переміг Іван Спориш від БПП. Станом на 21 червня ЦВК зареєструвала лише 3 кандидатів. Тому хто головні конкуренти незрозуміло.

Але тут іде Володимир Романюк, директор, ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Від "Слуги народу" іде Віталій Пращук – учасник бойових дій. Так його представляє сайт партії. Більше про нього нічого не відомо крім збігу імені з власником трьох фірм.

16 округ

По цьому округу Зе! виставили адвоката Таїсу Томляк, юристку Вінницького національного аграрного університету. Університет, нагадаєм,о під патронатом того самого одіозного Калетника, який, як пишуть місцеві, розставляє своїх людей по округу.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 02

Таїса захищає інтереси університету Калетника в боротьбі за сотні гектарів землі.

По цьому ж округу іде чинний депутат Юрій Македон, слідчий військової прокуратури Віталій Клоповський, власник кондитерського бізнесу Геннадій Вацак.

17 округ

У 2014-му на окрузі переміг соратник Петра Порошенка Микола Кучер. Як і минулого разу депутат-аграрник іде самовисуванцем. Він поки єдиний зареєстрований по округу. Партія Порошенка анонсувала, що тут буде балотуватися учасник бойових дій, лікар Олександр Грамачук (позивний Гром).

Від Зе! тут балотуватиметься Коваль Олександр - довірена особа кандидата в президенти Зеленського на виборах у 2019 році.

18 округ

По цьому округу від "Слуги народу" іде представник студентської ради Вінниччини Павло Довгань. Він навчався в аграрному університеті Калетника, а зараз 23-річний хлопець працює заступником директора в компанії "Агрономічне". Минулого року Довгань активно виступав за те, щоб сотні гектарів землі села Агрономічне залишились в університету для дослідів, насправді в управлінні Григорія Калетника.

До речі, Калетник і сам балотується по цьому округу. Тобто в керівника вишу безпрограшний варіант – або в Раді сидітиме він сам, або хлопчик з його університету.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 03

Також по округу балотується депутат від БПП Руслан Демчак, який тут переміг у 2014 році.

Волинська область. Під тінню Палиці

19 округ

У 2014-му по ньому обрався Ігор Гузь, потім депутат "Народного фронту". Зараз нардеп також балотується і навіть не приховує, що є частиною команди Ігоря Палиці.

Також по округу іде Микола Юнак, представник аграрного бизнесу.

Проти них "Слуга народу" виставляє Назара Мисковця, екс-представника молодіжного крила "Народного фронту", що ходив на зустрічі з Гузем. Він працює в фонді регіонального розвитку, керівника якого засудили минулого року за привласнення 10 мільйонів гривень

20 округ

По цьому округу йде чинний депутат, соратник покійного Ігоря Єремєєва Сергій Мартиняк. Також тут балотується княгинівська сільська голова Олена Твердохліб.

Проти людини Єремєєва команда Зе! виставляє людину Палиці – тут балотуватиметься Вячеслав Рубльов, депутат Волинської обласної ради від УКРОПу, радник голови облради .

21 округ

Це округ ще одного соратника Ігоря Єремєєва, його найближчого друга Степана Івахіва. Поки в списку зареєстрованих ЦВК його немає, але він буде балотуватися.

Проти нього іде від Зеленського головний редактор газети "Аверс-прес" Андрій Лев. ЗМІ вважають підконтрольним тому ж Ігорю Палиці. Також Лев як віськовослужбовець отримував безпілотники для армії від Фонду Палиці.

22 округ

По цьому округу іде безпосередньо сам Ігор Палиця – голова Волинської облради, давній соратник Ігоря Коломойського.

Крім нього по округу зареєструвався ще підприємець Вячеслав Панасюк.

А від Зе!команди тут іде лікар-флеболог Центру хірургії ока Сергій Пісарчук.

Тому вочевидь головним конкурентом Палиці знову буде ротний "Айдару", депутат НФ Ігор Лапін.

23 округ

Округ покійного Ігоря Єремєєва, на якому на довиборах у 2016 обралась Ірина Констанкевич, керівник фонду Палиці.

Констанкевич балотуватиметься і цього разу. Конкуренцію їй мав скласти голова Маневицької РДА, представник "Європейської Солідарності" Андрій Линдюк. Але на з'їзді партії 10 червня "Європейська солідарність" (БПП) висунула кандидатом у нардепи на 23-му волинському окрузі з центром у Маневичах директора інформаційного агентства "Волиньпост" Юрія Сковороду.

Він працював у команді Єремєєва-Івахіва.

Натомість "Слуга народу" тут виставила нікому не відомого голову житлово-будівельного кооперативу Максима Приймачука.

Дніпропетровська область. Трохи Пінчука і багато УКРОПу

24 округ

Це округ соратника Віктора Пінчука Якова Безбаха, який двічі обирався тут самовисуванцем. Наразі Безбах ще не зареєстрований ЦВК.

Але партія "Слуга народу" висуває по цьому округу директора з корпоративних стосунків Інтерпайпу Дмитра Киселевського. При цьому на сайті партії назву підприємства олігарха Пінчука в регаліях кандидата загубили. Натомість вказали, що він очолював волонтерський штаб компанії з допомоги працівникам, мобілізованим до лав Збройних сил України.

25 округ

В 2014 по ньому обрався кандидат в мери Дніпра Максим Курячий. Незважаючи на те, що він був конкурентом Бориса Філатова, судячи з усього, саме представника партії Порошенка підтримає мер Дніпра.

Іншого вибору просто немає - тут балотується блогер Макс Бужанський – "принциповий противник Майдану", що "ностальгує за СРСР".

Бужанський був одним з трьох, кого партія оголосила на зїзді і "Слуга народу" попри критику в соцмережах не передумала знімати його з виборів.

На цей же округ виставили клона одіозного Загіда Краснова, якого називають як соратником Павла Лазаренка, так і Віктора Медведчука. Хоча сам він не балотується.

26 округ

На ньому 5 років тому переміг Андрій Денисенко. Зараз на окрузі вже зареєсровано 18 кандидатів самовисуванців. Від ЄС іде Олександр Зеленюк - хірург, який врятував сотні життів на фронті.

Від "Слуги народу" тут піде бадмінтоніст-підприємець Кирило Нестеренко. Відомий як маркетолог, що працює з 10 брендами Дніпра. Місяць тому запустив біговий флеш-моб RUN OK, де любителі бігу можуть бігати з професіоналами. Потім ініціативу перейменували у Зе-мотиватор.

27 округ

Округ Бориса Філатова у 2014-му, на якому потім завдяки його підтримці обралась Тетяна Ричкова.

"Слуга народу" по округу виставила В’ячеслава Медяника, в довідці просто підприємця. Дніпропетровські сайти пишуть, що він має будівельний бізнес, а його партнер причетний до незаконного отримання 96 об’єктів комунальної власності. У 8 скликанні Медяник був помічником Андрія Денисенка, в попередньому скликанні – Миколи Паламарчука (тоді УДАР, зараз БПП).

28 округ

В 2014-му тут переміг Іван Куліченко від БПП. Він же балотуєься тут і цього разу.

Від Зеленського висунули волонтера 25-го батальйону "Київська Русь" Юрія Мисягіна. Він же депутат дніпропетровської облради від УКРОПа.

29 округ

Округ укропівця Віталія Купрія. Від команди Зеленського тут балотується член Дніпропетровської обласної колегії адвокатів Сергій Демченко. У 2015-му обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії "Україна Майбутнього", яку заснував давній соратник Коломойського Святослав Олійник.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 04

30 округ. Округ ще одного соратника Коломойського Олександра Дубініна. Він буде балотуватися і цього разу. Вже зареєстрований ЦВК.

Від "Слуги народу" висувають Анну Лічман - начальницю управління з корпоративних комунікацій корпорації АТБ

31 округ

5 років тому в цьому окрузі в Кривому Розі переміг представник "Опоблоку" Костянтин Павлов. Він же балотуватиметься і цього разу.

Від "Слуг" йому протистоятиме Володимир Захарченко. В самому місті його презентували кілька днів тому. Захарченко починав з посади оперуповноваженого карного розшуку міліції Тернівського району. Потім відповідав за боротьбу з організованою злочинністю і незаконний збут вогнепальної зброї і вибухівки в Кривому Розі. У 2006 році звільнився. Зараз його діяльність пов'язана з оперативно-розшуковою роботою в системі Міністерства внутрішніх справ.

32 округ

У 2014 тут переміг ще один опоблоківець Андрій Гальченко. Він же балотуватиметься тут і цього разу. Також по округу піде Юрій Мілобог, кандадит в мери Кривого Рогу від "Самопомочі", якого на скандальних перевиборах у 2016 замінили на Семена Семенченка.

Від "Слуги народу" тут виставляють Олену Криворучкіну – еколога і доцента економіного університету імені Гетьмана. На зустрічі з журналістами заявила, що криворіжці повинні отримувати доплати за складну екологічну обстановку в місті.

33 округ

Тут у 2014-му переміг депутат від БПП Костянтин Усов. Він же буде іти тут і цього разу. Усову не поталанило - проти нього буде іти актор-кварталівець Юрій Корявченков. Батл буде той ще, бо кварталівці впевнені, що саме Усов причетний до підпалу їхнього офісу в Кривому Розі на початку президентської кампанії.

34 округ

У 2014 тут переміг фронтовик Олег Кришин. Він балотується як самовисуванець і цього разу.

Від "Слуги народу" тут іде 30-річний Дмитро Чорний. Він має будівельний бізнес і є депутатом дніпропетровської облради від УКРОПу.

35 округ

5 років тому тут переміг регіонал Андрій Шипко. Свою полтічну карєру він почав у 2006, коли обрався до дніпропетровської обларади від "Партії регіонів" і отримав посаду заступника спікера Юрія Вілкула.

Зараз по округу зареєстровано лише 2 кандидати. Один з них Шипко.

"Слуга народу" в цей округ делегує Дениса Германа. До 2017-го обіймав посаду генерального директора мережі магазинів ProStor. Власник мережі компанія "Стиль-Д" перевірялась у 2015-му СБУ у справі про фінансування тероризму. Але доказів не знайшли. До того Герман працював в компанії UBC Group, де також починав і Сергій Курченко.

36 округ. У 2014 тут переміг регіонал Артур Мартовицький, керівник шахти ДТЕК "Комсомолець Донбасу". Крім нього зараз по цьому округу в Павлограді буде іти юрист Сергій Сторожук із "За життя". А "Слуга народу" тут представлятиме радник голови Миколаївської ОДА Роман Каптєлов. Йому ж належить ТОВ "Оперативна соціологія", яке претендувало на проведення моніторингів преси для мерії Дніпра. Сам же Каптєлов став найбільш відомим, коли йому довелось пояснювати навіщо миколаївська ОДА хоче витратити 2 мільйони на піар в соцмережах.

37 округ

На ще один округ в рідному для Зеленського Кривому Розі партія СН висуває директора сільгосппідприємства Ігоря Фартушного. На презентації в місті його представили як людину, що 10 років працювала в управлінні агропромислового розвитку Криворізької районної держадміністрації. У 2005 році очолив ТОВ "Криворізький старт". З 2015 року був виконуючим обов'язки секретаря громадської організації "Фонд сприяння розвитку територіальних громад Криворізького району".

Фартушний буде боротися з регіоналом Дмитром Шпеновим, який є депутатом по цьому округу.

Судячи з того, що в окрузі вже зареєстрований ще один Фартушний і ще два кандидати від ГО "Слуга народу" і ще двоє від підприємства "Зе!Слуга народу" - там буде жарко.

38 округ

У 2014 в Новомосковську переміг бізнесмен-аграрій Вадим Нестеренко, який увійшов у фракцію БПП. Зараз крім нього по округу буде іти його клон – ще один Вадим Нестеренко. Доцент Юрій Кукура від "Сили і честі", Іван Жадан від "Голосу" і ще три кандидати від організацій, де є слова "Слуга народу".

Сама ж партія Зеленського тут висуває депутата облради Владислава Бородіна, який входить у фракцію УКРОП. Також Бородіна пов’язують з Святославом Олійником і компанією з ремонту доріг "УПС"

39 округ

Тут обирався до минулої Ради Дмитро Ярош. Зараз на сайті ЦВК є лише 8 кандидатів і жодного від партій. Від "Слуги народу" в ЦВК подали Сергія Северина. Він - заступник голови Дніпропетровської облради з виконавчого апарату – начальник управління економіки, бюджету та фінансів. Северин був радником Коломойського в ОДА і директором Департаменту інформроботи і комунікацій з громадськістю під керівництвом віце-губернатора Олійника. Балотувався в 2015 році в Дніпропетровську облраду від партії "Відродження", був керівником секретаріату обласної організації партії. А з 2007 по 2010 роки був керівником Покровської районної організації "Батьківщини".

Крім Северина в цьому окрузі іде Валентин Манько. Вони обоє фігурують в розмовах Ігоря Коломойського з Давидом Жванією про узгодження кандидатів у 2014 році

40 округ

Кам’янське. Тут переміг Валентин Дідич від БПП. Зараз він іде по цьому ж округу від УКРОПа.

Від "Слуги народу" тут іде Олександр Трухін. Він депутат полтавської обласної ради від "БПП "Солідарність". За даними "Чесно", Олександр Трухін у 2016-му пропустив усі засідання земельної комісії, до якої входить, і половину сесій облради.

Трухін – один з власників воднолижного клубу "Сентоза". А ТОВ "Сентоза" – одне з підприємств-фундаторів групи "Приват".

Донецька область. Демальянс проти Клюєва, Сивоха проти Колеснікова

45 округ – тут обирається Юхим Звягільський, і цим усе сказане. У 2014-му за нього проголосували 1 тис. 454 виборця , але це склало 72,73% голосів за переможця. Поки Звягільського нема серед кандидатів. Натомість є юрист авдіївського коксохіму Олег Бичков.

Від Зеленського тут балотується Георгій Кюржиєв. Власник ПП "Елко", що займається обслуговуванням наземного транспорта.

46 округ

В 2014-му тут обрався в Раду Сергій Клюєв. У 2019-му на цей же округ претендує голова РНБО і АП часів розгону Майдану Андрій Клюєв. Оскільки ніхто не знає, як і коли Клюєв втік до Москви з України і де перетнув кордон, то суд теж може сказати, що він жив в Україні.

В цьому ж окрузі іде Костянтин Матейченко - під час бойових дій на Донбасі командував добровольчим батальйоном "Артемівськ" та керував державними адміністраціями. У 2014-му обрався до Ради за списком "Народного фронту". До цього балотувався по тому ж округу від "Батьківщини".

І ось проти цих кандидатів "Слуга народу" виставила Родіона Вощанова, який до того балотувався в Київраду від "Демальянсу".

47 округ

Слов’янськ. Тут переміг Юрій Солод від "Опоблоку". Він балотується і цього разу, а разом з ним і Олег Недава – від "Нашого краю".

Кандиат від "Слуги народу" - Василь Патлачук. Він - член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ". Тричі балотувався до парламенту, з них двічі за списком КПУ.

48 округ

Краматорськ. По цьому округу йде депутат від БПП Максим Єфімов, а також екс-депутат "Батківщини" у трьох скликаннях Валентин Зубов. Він один з тих, завдяки кому в лексиконі журналістики з'явився термін "тушка" - депутат, який змінив фракцію в обмін на економічні преференції.

Від Зеленського тут ітиме бізнесмен Євгеній Васілі, засновник донецького, а потім київского бару "Сплєтні", засновник майданчику для реп-батлів RapSoxBattle.

49 округ

5 років тому тут переміг Денис Омелянович з "Опоблоку". Він один з молодших партнерів Бориса Колеснікова.

Поки ЦВК зареєструвала лише двох маловідомих кандидатів на цей округ. Але вже відомо, що по ньому буде іти колишній віцепрем’єр Борис Колесніков. Він уже взявся відновлювати водопостачання в Костянтинівці. В окрузі №49 у Колеснікова є бізнес-інтереси: у Покровському районі розташовані потужності свинокомплексу "АПК-Інвест", а в Костянтинівці – кондитерське виробництво "Конті".

І ось проти найближчого друга і бізнес-партнера Ахметова "Слуга народу" висуває відомого гравця в КВК Сергія Сивохо, креативного продюсера ТОВ "Квартал 95".

Також по цьому округу від "дружнього" до "Опоблоку" "ЗаЖОП" піде мер Дружківки Валерій Гнатенко.

50 округ

Тут від "Слуги народу" піде адвокат Тетяна Романцова, яка мала балотуватись у 47 окрузі.

Вочевидь їй доведеться тут змагатись з Євгеном Геллером, який переміг в окрузі 5 років тому і який не чужий Володимиру Зеленському. І не лише тому, що спонсорував луганську "Лігу сміху".

Також від партії "За житття" тут іде Катерина Сахарова, директор "Покровської районної організації людей з інвалідністю".

51 округ

Тут 5 років тому переміг регіонал Ігор Шкіря. Зараз по ньому балотуються керівник військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве Володимир Весьолкін. А також Андрій Альоша, президент фінансово-промислової корпорації DMS від "ЗаЖОП".

Від "ЄС" Порошенка тут піде Валерія Корнієнко, яка створила і досі керує Центром соціально-психологічної реабілітації дітей в Торецьку.

Від "Слуги народу" висунули Дмитра Радченка, організатора проектів школи "Оксфорд клас".

52 округ

"За життя" вже анонсувало, що тут піде Олег Погодін, керівник Донецької регіональної організації партії. Також тут ідуть голова Торецького хлібокомбінату Ігор Рибак, керівник місцевої військової адміністрації Ярослав Руденко, президент, федерація легкої атлетики Донецької області Сергій Третьяков.

Від "Слуги народу" в окрузі виставили Сергія Губу, керівника ТОВ "Торговий дім "ТОРГ СІТІ".

57 округ

Маріуполь. Тут 5 років тому переміг один з екс-регіоналів Сергій Матвієнков. Від "ЗаЖОП" тут піде керівник місцевого осередку Владислав Філімонов, а від "Слуги народу" В’ячеслав Салгалов - голова Талаківської селищної ради.

58 округ

Той же Маріуполь.

Від "ЗаЖОП" тут піде Валентин Рибачук, заступник директора з розвитку та правових питань ДП "Укрхімтрансаміак". Також тут балотується від "Нашого краю" керівник сектору землеустрою державного підприємства "Маріупольський морський торговельний порт" Владислав Мирошниченко.

Від "Слуги народу" тут ітиме Віктор Романюк, підприємець-тезка депутата з "Народного фронту".

59 округ

По Вугледару і Мар'їнці переміг 5 років тому опоблоківець Сергій Сажко. Крім чинного депутата там буде балотуватися голова Великоновосілківської райради Сергій Кирилов від "Нашого краю", директор Вугледарської тепломережі Володимир Фоменко.

Від партії Зеленського в окрузі висунули Наталію Цибань, заступника директора ТОВ "Укрхімпромторг". До того вона представляла Зеленського по округу в виборчій комісії. Тоді їм не вдалося навіть набрати необхідну кількість людей для представництва у комісіях.

60 округ.

5 років тому на окрузі в Волновасі переміг Валерій Лубінець з БПП. Зараз по цьому ж округу іде також Руслан Щербань, син того самого покійного Щербаня, у вбивстві якого влада Януковича звинувачувала Юлію Тимошенко. Тут же балотується від "ЗаЖОП" Артем Марчевский - генеральный продюсер телеканала "112 Україна"

Напротивагу їм "Слуга народу" висуває Олександра Безуглого, депутата райради, ексголовного лікаря місцевої лікарні.

Житомирська область. Члени виборчих комісії ідуть в депутати

62 округ

Це округ того самого Борислава Розенблата, який є фігурантом бурштинової справи НАБУ. Попри кримінальні обвинувачення депутат працює на окрузі і хвалиться забудовами фірми "Фаворит", яку очолює його дружина Жанна.

На цей же округ претендує Валерій Шлянін (директор ТОВ "Термінал") від партії Ляшка, а також Олег Грамотенко – зять колишнього голови Житомирської ОДА, "регіонала" Сергія Рижука.

Від Зеленського тут іде командир аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, Герой України Ігор Герасименко.

63 округ

У Бердичеві переміг 5 років тому Олександр Ревега. Він балотується і цього разу. Також по округу іде депутат обласної ради Ігор Романський, який раніше очолював фракцію Радикальної партії Ляшка. Від Тимошенко балотується Олександр Шаповал.

Від Зеленського тут іде Богдан Кицак. У 2015 він балотувався до Бердичівської міської ради від "Самопомочі". Працює Богдан Кицак викладачем історії у Бердичівському педагогічному коледжі та є членом виконавчого комітету міської ради Бердичева від "Об’єднання Самопоміч".

64 округ

Коростень. Тут досі головна боротьба йшла між чинним депутататом від БПП Володимиром Арешонковим і Сергієм Пашинським, який вирішив рік тому балотуватися на малій батьківщині.

Від "Слуги" тут буде балотуватися вчитель історії Сігачов В’ячеслав, який до того в виборчих комісіях представляв КПУ. Місцеві видання визначають його як кандидата, що не має шансів.

65 округ

Новоград-Волинський округ Володимира Литвина. Місцева преса навіть не пише, хто ще претендує на цей округ. А от команда Зеленського сюди виставила журналіста каналу "Еспресо" Дмитра Костюка.

66 округ

На окрузі народнофронтівця Павла Дзюблика, якого ще не зареєструвала ЦВК, планують балотуватися кілька місцевих бізнесменів. Також місцеві ЗМІ не виключають, що по цьому ж округу піде екс-регіонал Віталій Журавський.

"Слуга народу" тут виставила бухгалтера Тетяну Грищенко, яка до того світилася лише в складі виборчих комісій, та й то від "Партії регіонів" і її дрібних сателітів.

Так що "зробити їх" у Малині зможе, скоріше, Журавський.

67 округ

Тут 5 років тому переміг Віктор Развадовський. Зараз він там єдиний зареєстрований кандидат.

По Чуднівському округу від партії "Слуга народу" буде балотуватися в народні депутати голова "Фонду братів Кузьміних", засновник Центру реабілітації Сергій Кузьміних.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 05

На фото кандидати Грищенко, Герасименко та Кузьміних.

Закарпатська область. Хлопчики проти клану Балог

68 округ. Тут головна війна буде між чинним депутатом Робертом Горватом та братом мера Ужгорода Андрієм Андрієвим. Свідченням тому є ще два Андрієва, які вже зареєстровані по цьому округу ЦВК.

Крім того, місцеві ЗМІ пишуть, що Горват ніби домовлявся про співпрацю з екс-головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком, родичем Віктора Медведчука..

На цей округ "Слуга народу" кинула Олександра Пекаря, який ще місяць тому шукав собі роботу. Зараз повідомлення видалене.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 06

69 округ

Це вотчина Віктора Балоги. Він уже зареєструвався по округу. Тут же іде кілька представників сильної в регіоні угорської громади. Наприклад, Гейза Гулачі з "Партії угорців", депутат облради двох скликань. А також ще один депутат облради Мікловш Товт.

І проти них "Слуга народу" виставила молодого Едгара Токара. Втім хлопець не дуже простий - він родич в.о. голови Мукачівської РДА Іллі Токара, який вже подав у відставку, щоб його не звинуватили у адмінресурсі.

70 округ в Сваляві – це округ Михайла Ланьо. По цьому ж округу іде Іван Балога. Якщо вам хочеться уявити масштаб протистояння родин, то можна згадати перестрілку 2015 року біля готелів Ланьо за участю "Правого сектора".

Від "Слуги народу" тут іде Михайло Лаба - президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України". Він же невицький сільський голова, член "Народної партії Литвина", який колись радо вітав у своєму селіІвана Балогу.

71 округ

Тут 5 років тому обрався ще один з братів Балог – Павло. Він змінив свій округ.

А по цьому ж округу вже зареєструвався Валерій Лунченко, він двічі обирався в Раду по списку "Батьківщини" і "Народного фронту". В 2016-му його невдало намагались просунути на міністра транспорту. В 2012-му Лунченко захищав Павла Балогу по округу і казав, що його перемогу хочуть вкрасти регіонали.

От проти них і піде 35-річний підприємець Сергій Грабар від "Слуги народу".

72 округ

Округ ще одного вихідця з клану Балог, Василя Петьовки. Він уже зареєструвався кандидатом і на ці вибори.

Йому протистоятиме мозівський експерт Олександр Данилюк з "Голосу" Вакарчука.

А від Зе!команди тут іде викладач машинобуівного технікуму Вадим Носа.

73 округ

Минулого разу тут переміг Балога Іван, який тепер змінив округ. І тепер по цьому округу піде – ой, не вгадаєте – Балога Павло. Тут же балотується депутат від партії угорців Брензович і його клон. В окрузі також балотується головний лікар районної лікарні Надія Онисько.

А "Слуга народу" тут пропонує виборцям приватного підприємця Івана Маргітича. Втім прізвище буде відоме закарпатцям – так звали закарпатського владику, "народного єпископа".

Запорізька область. Люди Богуслаєва і Кальцевих

74 округ

Тут 5 років тому переміг Петро Сабашук від БПП. Тепер за відсутності потрібного рейтингу у Петра порошенка Сабашук іде самовисуванцем.

На округ в Комунарському районі Запоріжжя партія "Слуга народу" висунула гендиректора Палацу Спорту "Юність" Геннадія Касая. Ще він керівник гандбольного клубу "Мотор". Можна було б цитувати "О, спорт – ти мир". Але не зовсім так. Власник Палацу спорту – "Мотор січ" В’ячеслава Богуслаєва. А Касая журналісти називають його людиною.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 07

Касай і Богуслаєв на матчі.

75 округ

У 2014-му тут переміг Ігор Артюшенко від БПП. Тепер його взяли у партійний список.

Від "Слуги" тут іде Роман Соха, якого називають близьким до братів Кальцевих, які очолювали "Партію регіонів" в місті. Один з них якраз і обирався в Раду по 75-му округу. Також в мінус Сосі ставлять його належність до так званої "Народної ради", яка вирішувала свої шкурні питання на фоні змін влади після Майдану.

76 округ

Тут у 2015 виграв Микола Фролов від БПП. Станом на 22 червня його не було серед кандидатів. Тут балотуються адвокат Сергій Гайдук і Василь Полюсов з "Нашого краю".

Від "Слуги народу" тут іде Євген Шевченко, куратор штабу Зе! в місті. Місцеві ЗМІ пишуть, що Шевченко близький до власників магазинів "Золотий вік", чий бренд багато років рекламував Зеленський. Також його називають знайомим братів Кальцевих.

77 округ

Це округ самого В’ячеслава Богуслаєва. Він уже зареєструвався.

Від "Слуги народу" тут висунули 29-річного Сергія Штепу. Він працює весільним фотографом. Давайте вгадаємо, хто виграє.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 08

78 округ

По округу в Бердянську поки зареєстровано одного кандидата – підприємця Василя Щукліна. 5 років тому тут переміг нардеп Олександр Пономарьов, який тепер ітиме за підтримки "За життя".

Від "Слуги народу" по округу іде підприємець-аграрій, співвласник групи компаній BKW Group, Віталій Боговін. В суді є справа про несплату його компанією 70 мільйонів податків, новину про що і розганяють певні сайти.

79 округ

У 2014-му тут переміг ексрегіонал Володимир Бандуров, який у цій Раді був в групі "Воля народу".

Від "Слуг" тут балотуватиметься адвокат Юлія Яцик.

80 округ

Тут самовисуванцем через тертя в "ЗаЖОП" іде чинний нардеп Євген Балицький. Тут також може балотуватися Михайло Маслов - депутат міськради Мелітополя за протекцією Вадима Рабіновича.

Команда Зеленського тут виставила адвоката Дмитра Гладкого. У Гладкого в Запоріжжі є кафе "Укроп" і за цю торгову марку в 2017-му він судився з Геннадієм Корбаном. А ще його звунувачувала в сексизмі депутат місцевої ради Олена Сидельникова.

81 округ

На 22 червня по Токмаку зареєстровані лише 4 кандидати.

В 2014-му тут переміг Сергій Валентіров, зараз депутат БПП. Його звинувачували у причетності до вбивства "Сармата".

Від "Слуги народу" на округ виставили Павла Мельника, колишнього керівника запорізької "Пори".

82 округ

По цьому округу іде нардеп Вадим Кривохатько з БПП. Інші партії поки кандидатів не озвучили.

Від "Слуги" тут іде юрист Марина Нікітіна. Її чоловік був довіреною особою Зеленського на окрузі.

Чиї ви, "Слуги"? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів?  

Оголошуючи дострокові вибори парламенту, Володимир Зеленський хотів використати свій особистий високий рейтинг, щоб завести в Раду максимум своїх людей. Але в реальності виявилось, що політсила "Слуга народу", яка просто не існувала до обрання Зеленського як політична структура, не в змозі дати таку кількість знакових чи цікавих фігур.

Однак часто ситуація значно плачевніша, бо в низці областей кандидати від "Слуги народу" нагадують просто  статистів, яких спеціально виставили під вже чинних депутатів.

Бо як інакше пояснити, що проти Олександра Шевченка з УКРОПу йде його помічник у Раді?

На Львівщині більшість округів віддали просто забудовникам. І єдина світла пляма там – це балотування Артема Федецького проти Богдана Дубневича.

Чиї ви, Слуги? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2 01

На Київщині крім двох журналістів "плюсів", які будуть псувати нерви Ігорю Кононенку та Ярославу Москаленку, виділити більше нікого. Бо навряд чи співмешканка російського банкіра-втікача зуміє посунути в окрузі власника аграрного бізнесу і одіозного Онищенка.

Так само непривабливою є історія і на Миколаївщині, де в округи від "Слуги" пішли друзі Андрія Павелка і опоблоківців.

Івано-франківська область. Здавалось би, до чого тут Шевченко

83 округ

Тут балотується депутат попереднього скликання, кандидат в президенти Олександр Шевченко. Минулого разу він отримав понад 40% підтримки виборців. Зараз в нардепа по округу не видно конкурентів. Хоча тиждень тому його облили фекаліями в парку.

Чиї ви, Слуги? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2 02

Зробив це, за словами депутата, власник івано-франківської будівельної компанії "Мельник Груп Дівелопмент" Іван Мельник, який начебто вимагав від Шевченка знятися, щоб переміг Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії "Слуга народу".

Втім від "Слуги народу" тут іде такий собі Андрій Сторожук. На сайті партії він представлений як керівник комунального підприємства. Але якщо глянути уважніше, то він був помічником Шевченка у Раді двох скликань.

84 округ

По округу в Тисмениці іде міський голова Степан Сворак, відомий легкоатлет Роман Вірастюк. Там також, скоріше за все, балотуватиметься чинний депутат від БПП Михайло Довбенко.

Від "Слуги народу" там виставили нотаріуса Ігоря Фріса. Він теж помічник-консультант народного депутата Олександра Шевченка.

Його називають спаринг-партнером для іншого кандидата – депутата місцевої ради від УКРОПа Володимира Олійника.

85 округ

3 роки тому брати Шевченки відбили місто Калуш у братів Насаликів. У 2016 по цьому округу замість Ігоря Насалика, який пішов у міністри, обрався Віктор Шевченко.

Зараз Шевченко знову балотується. І "Слуга народу" з її захмарними рейтингами ставить йому в конкуренти…заступника голови правління споживспілки Івано-Франківської області Едуарада Прощука.

86 округ

По долинському округу іде голова місцевої райради Іван Данілів, а також депутат Анатолій Дирів. Останній тут обирався вже двічі - від "Батьківщини" і "Народного фронту".

Від "Голосу" у Долині висувається франківський юрист Андрій Кузь. Відомий в Івано-Франківську як громадський активіст, який боровся проти забудови озера.

Їм у конкуренти "Слуга" ставить керівника одного з найбільших у державі вигодського лісгоспу Олександра Матусевича. Він же депутат обларади від УКРОПу. В грудні 2015 під його машину підклали гранату, але ніхто не постраждав.

87 округ

Надвірна – це округ, де два останні скликання обирався Юрій Дерев’янко.

Цікаво, що ще тиждень тому кандидата на цей округ "слуги" шукали навіть у Києві.

І от тепер в окрузі в Надвірній на вибори в Раду від СН іде мер міста Зиновій Андрійович. Він очолював місто з 2006 року. На окрузі його вже чекає клон Михайло Андрійович.

Але ще кажуть, що по цьому ж округу піде депутат обласної ради, представник "Укропу" Микола Палійчук. Його ж називали негласним куратором штабу Зе! на президентських виборах.

88 округ

По округу в Коломиї іде близький соратник Арсенія Яценюка Андрій Іванчук. Минулої каденції він завів по цьому округу Юрія Тимошенка, а тепер цей плацдарм треба йому самому. Щоб депутату не було нудно, в цей округ іде балотуватися Василь Крутчак – один з трійці чорного технолога Володимира Петрова.

А щоб родина Балог не думала, що вони найкрутіші феодали України, то в цей же округ від "Слуги народу" подався Андрій Леонідович Шевченко, який на 1,6 мільйонів профінансував президентську кампанію Олександра Леонідовича Шевченка.

89 округ

У Снятині, де 5 років тому переміг Ігор Соловей від БПП, поки все нудно. І іменитих кандидатів не видно. "Слуга народу" виставила тут Володимира Тимофійчука, який представляв Зеленського у виборчій комісії.

Київська область. Війни Коломойського і друзі Коваля

90 округ

По округу в Білій Церкві обирався аграрій-свободівець Олександр Марченко. Зараз по округу висувається ще один свободівець, секретар білоцерківської міськради Вадим Кошель. Хто іде від інших партій, поки невідомо.

А від "Слуги народу" висунули власника компанії "Транссіті" Юрія Нестерчука. У Білій Церкві Нестерчук є монополістом міських перевезень. Його називають місцеві ЗМІ також головним фінансистом кампанії Зеленського в області. А оскільки прізвища Нестерчука немає в звіті для ЦВК, то можна припускати, що якщо ця допомога і була, то тільки кешем.

Ще подейкують, що його в команду привела родина Ковалів, яка керує обласним штабом Зе! на Київщині.

91 округ

У Фастові і Макарові втретє пробуватиме свої сили Руслан Сольвар. Також тут балотується Фастівський міський голова Михайло Нетяжук.

Від "Слуги народу" висувають Олега Дунду. Він помічник дніпропетровського депутата Дениса Дзендзерського. Також його пов’язують з Олександром Качним, ексголовою Київскої облради.

Тому Дунду розцінюють як технічного кандидата Сольвара, який через свого помічника фінансував виборчу кампанію Зеленського.

92 округ

Ще одна частина Білоцерківського і Таращанського районів. У 2014 тут переміг Віталій Гудзенко від БПП.

Зараз депутат іде на округ як самовисуванець. Разом з ним іде його клон – журналіст з таким же іменем. Крім того, в окрузі балотується голова благодійного фонду "Фортеця" Олександр Ференець, у якого є вже два клони.

"Слуга народу" виставила на цей округ політолога Валерія Колюха. Він вже не вперше балотується на цьому окрузі. На попередніх виборах Колюх набрав трохи більше ніж 2%. Можливо, "Слуга народу" додасть йому свого рейтингу. А, може, він просто створить фон на для Гудзенка, який давно знайомий з батьком керівника київського штабу Зеленського Ольги Коваль Володимиром. Саме цього чоловіка вважають справжнім керівником штабу по області – на публіку не виставили лише через справу про хабар, за який його звільнили з Київської ОДА.

Про кандидата Колюха варто знати ще дещо – він працює помічником одіозного Олександра Онищенка. І навіть після його втечі отримував зарплату. Наприклад, у 2017 вона становила 67,5 тисяч гривень.

93 округ

Після того як суд дозволив Олександру Онищенку балотуватися і повірив, що він 5 років тренувався за кордоном, тепер він вже точно піде на свій округ у Кагарлику і Миронівці.

Йому будуть протистояти Геннадій Кривошея з "Народного фронту" та голова правління, ПрАТ "Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів Олександр Жукотанський.

"Слуга народу" мала виставити по цьому округу співмешканку Онищенка гімнастку Анну Різатдінову. Втім потім Дмитро Разумков заявив, що такої кандидатури у них не буде. Зате тепер від партії іде Анна Скороход, яку називають цивільною дружиною російського банкіра-втікача Алякіна.

94 округ

Півтора року всі були упевнені, що по округу у Василькові піде Ігор Кононенко. Але поки на сайті ЦВК немає даних, що він зареєстрований. Так само як і журналіст 1+1 Олександр Дубінський, який буде його головним "ідейним" опонентом і помстою від Ігоря Коломойського.

Чиї ви, Слуги? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2 03

До битви вже все готове – в окрузі зареєстровані ще двоє Дубинських. Туди іде колишній журналіст "плюсів" Жан Новосельцев, який зі скандалом пішов з програми Дубинського "Гроші" і зможе багато чого розповісти про шефа.

Якщо битва буде дуже травматичною, то всі бонуси можуть піти депутату-фронтовику Віктору Романюку, який у 2012 переміг тут Тетяну Засуху. Або Ігорю Мосійчуку.

95 округ

Ірпінь. Округ, де балотується Володимир Карплюк. Ексмер міста, який пішов з посади рік тому, щоб ні за що не відповідати. За роки свого правління спадкоємець традиції Петра Мельника забудував місто так, що тепер мешканці деяких багатоповерхівок сидять по кілька днів без світла.

Зараз в окрузі його головна конкурентка активістка Михайлина Скорик, яку підтримав "Голос".

А від "Слуги народу" тут іде невідомий нікому Олександр Горобець. Він працював у ДП "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах", зокрема на посаді першого заступника генерального директора і заступника директора департаменту – начальника управління містобудівного кадастру Київської обласної державної адміністрації. Як відомо, також в київській ОДА працював уже і згадуваний Коваль – тато керівниці штабу Зе!.

96 округ

Місце ще однієї позиційної війни Коломойського з опонентами. 96 округ вже давно пригодований Ярославом Москаленком. І тепер сюди відправили журналістку "плюсів" Ольгу Василевську-Смаглюк. По суті, округ стане місцем розборок Коломойського з групою єремєєвських, адже саме Москаленко очолив групу "Воля народу" після смерті власника "Континіума".

97 округ

У Броварах на виборах 2012 і 2014 двічі перемагав Павло Різаненко – спочатку від УДАР, потім від БПП. Втім незважаючи на те, що Різаненко навіть свідчив у суді проти Коломойського, на зїзд оновленої партії Порошенка його не покликали.

Тут ЄС, скоріше, підтримає Олега Іваненка.

А от "Слуга народу" висунула в Броварах і районі керівника охоронної фірми ТОВ "Галід" Миколу Галушка. Під час виборчої кампанії у виборчий фонд Зеленського прийшло півмільйона від Миколи Ценова, якого в Броварах називають близькими до Галушок. Ну і він батько того самого Ценова, що був начальником поліції Київської області і який написав рапорт на звільнення після вбивства патрульними 5-річного хлопчика.

98 округ

По Борисполю на виборах досі був один лідер – чинний нардеп Сергій Міщенко. Попри власний рейтинг за 50% намагався подружитися з командою Зе! після перемоги, і навіть вніс постанови про інаугурацію 19 червня.

Від "Слуги народу" тут іде Сергій Бунін - колишній член партії "Самопоміч", бізнесмен, володіє ТОВ "Грант", має квартиру, 2 офісні приміщення, 10 земельних ділянок в Київській області, 5 житлових будинків та ще 6 недобудованих.

Кіровоградська область. Вдаримо юристами по бездоріжжю

99 округ

На округ у Кропивницькому команда Зеленського виставила керівника місцевого штабу Олександра Дануцу. Він екскерівник медіа-групи "Весь Кіровоград". Починав з "Нашою Україною" Ющенка. У 2006 лише 300 голосів йому не вистачило для його перемоги на перевиборах Кіровоградського міського голови. Потім був у "Сильній Україні" Тігіпка. Після Майдану заступник територіальної організації "Солідарності".

Його конкурентами будуть Костянтин Яриніч з БПП і Олександр Горбунов з "Народного фронту".

100 округ

Тут 5 років тому обрався Станіслав Березкін. Минулого року депутата і його рідню НАБУ запідозрило у привласнені 20 мільйонів банківського кредиту. Зараз тут також балотується директор агрофірми "Славутич" Юрій Крутько та заступник директора ТОВ "Агрокомтрейд-Альянс" Євгеній Лучков.

Від "Слуги народу" іде Ігор Мурдій, він спочатку працював в комунальних підприємствах міста, а потім став займатися будівництвом доріг зі своїм "Тек Центр".

101 округ

На минулих виборах на окрузі переміг Михайло Поплавський. Тепер він очолив Аграрну партію. А по округу іде фігурант бурштинової справи, нардеп від "Народного фронту" Максим Поляков.

Від "Слуг" тут виставили адвоката Юрія Кузбита.

102 округ

5 років тому на цьому окрузі переміг київський гречкосій Олесь Довгий. Зараз на сайті ЦВК в переліку кандидатів на цьому окрузі ще немає жодного депутата.

Від "Слуги народу" сюди відправили адвоката Артема Петрощука.

103 округ

Хто з депутатів подався на округ в Олександрії, теж наразі невідомо. З бізнесменів там ідуть генеральний директор, ТОВ "Агрофірма П’ятихатська" Олександр Порознюк та директор ТОВ "ТД Дамко" Роман Дамченко.

"Слуга народу" тут висуває підприємця Олега Воронька. В базах даних людина з такими з ініціалами значиться власником 50% долі у товаристві з обмеженою відповідальністю "Агротрейдгруп".

Луганська область. Невідомі проти монстрів

105 округ

По округу в Щасті від "За життя" іде брат Віктора Медведчука Сергій. Зараз він президент ТОВ "Керамбуд".

В окрузі вже зареєстровано 22 кандидати. Також серед них Ігор Жиров, депутат Слов’янської ради від партії Порошенка.

"Слугу народу" на цьому окрузі представляє Сергій Кобзар - директор селянського фермерського господарства.

106 округ

На округ в Сєвєродонецьку іде шукати щастя екс-губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

Від "За життя" тут буде Валерій Черниш, голова профспілкового комітету профспілкової організації Сєвєродонецького об'єднання "Азот".

Від ЄС тут ітиме представниця фонду Сергія Шахова Ірина Самарська. Також в окрузі балотується ще один представник фонду Шахова, який є членом партії "Наш край" - Юрій Фурман.

Від "Слуги народу" іде підприємець Олексій Кузнєцов.

107 округ

В Лисичанську буде балотуватись міський голова Сергій Шилін і колишній депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка. А також тут балотуватиметься від "За життя" секретар Лисичанської міськради Едуард Щеглаков.

Партія Зеленського висуває тут Олександра Сорокіна, виконувача обов'язків гендиректора КП "Фармація Північ" Луганської області.

112 округ

У Рубіжному "ЗаЖОП" висуває Олександра Чернецова, гендиректора НВП "Зоря" (чотири рази обирався депутатом Рубіжанської міськради).

Є ще два кандидати-самовисуванці з партійністю "Нашого краю". Представники інших партій поки ще не зареєстровані.

Від "Слуги" тут ітиме Ярослав Місінкевич, керівник регіонального представництва Євротрубпласта.

113 округ

У Старобільску балотуватиметься чинний депутат Віталій Курило. Судячи з наявності трьох клонів в окрузі, у депутата непогані шанси. Ще один важковаговик – ексрегіонал Володимир Струк. Власник пивоварного заводу "Пінта". У травні 2014 року Володимир Струк підтримав "народного губернатора" Валерія Болотова та ексдепутата ВР Олега Царьова, які оголосили референдум про незалежність "ЛНР".

Проти них "Слуги народу" виставляють голову Сватівської районної ради Віту Сліпець, яка до того була членом Аграрної партії. Вона не приховувала, що хоче балотуватись в Раду і працювала цілеспрямовано в окрузі зі своїм фондом.

114 округ

Тут балотується великий любитель виборчих пірамід Сергій Шахов. Взагалі кількість представників його фонду серед кандадатів по Луганщині – рекордна. Також по цьому округу піде регіонал Валерій Мошенський.

Проти них партія Зеленського виставляє невідомого підприємця Максима Мойсєєва.

Львівська область. Нема ідейних? Будуть забудовники

115 округ. Сихів

На цьому окрузі балотуватиметься чинний депутат-фронтовик Михайло Хміль, Юрій Михальчишин зі "Свободи", заступник мера Львова Андрій Москаленко, Наталія Піпа від "Голосу". Також тут може піти Іван Васюник, який минулого разу програв цей округ Дмитру Добродомову.

Від "Слуги народу" тут виставили Катерину Шубку. Дівчину представили як адвоката і партнера в адвокатському об’єднанні. Але вже перші запити google повідомляє, що вона працює в львівській компанії-забудовнику.

116 округ

Найцікавіше, що колега Шубки з тієї ж компанії-забудовника іде по сусідньому округу Львова. Також по списку "Слуги народу". Це - керівник БК "Ріел" Ростислав Мельник.

Тепер цікаво подивитись, скільки відсотків парочці забудовників дадуть львів’яни.

Адже в одному окрузі з Мельником ідуть депутат "Самопомочі" Ірина Подоляк, Микола Княжицький та один з позитивних депутатів міськради Валерій Веремчук.

Про нього, правда, на сайті партії сказано, що він має медичну освіту та є засновником благодійного фонду.

117 округ

5 років тому на цьому окрузі перемогла Оксана Юринець від БПП. Зараз вона іде самовисуванкою. В цьому ж окрузі від "Голосу" буде іти Ярослав Рущишин, людина яка відшиває одяг для найбільшого виробника мас-маркету в світі Zara.

Також тут парламентське щастя шукатимуть Тарас Стецьків і, можливо, ексміністр оборони Ігор Тенюх.

Очевидно, що і тут підприємець-аудитор Роман Фединяк від "Слуги народу" може виявитись не в тренді.

118 округ

По личаківському району і центру Львова ітиме Богдан Дубневич. У нього не буде іменитих конкурентів у цьому окрузі.

Але "Слуга народу" тут виставляє футболіста, гравця національної збірної Артема Федецького. І це, здається, найкращий хід партії у Львові.

119 округ

У Бродах за парламентське крісло боротиметься мер міста від "Батьківщини" Ростислав Сліпець, депутат-фронтовик Михайло Бондар, президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова і волонтер (УГП) Олег Шиба.

"Слуга народа" тут підтримає Ореста Кавецького, директора підприємства з виробництва молочних продуктів "Ламар груп".

120 округ

По Городоцькому і Самбірському районах як і раніше буде балотуватися ще один одіозний брат, що 5 років заробляв на "Укразалізниці" – Ярослав Дубневич. Як і в брата, в нього немає серйозних конкурентів.

Тут ідуть заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк та вояк-доброволець Тарас Єлейко від "Голосу".

І "Слуга народу" теж, вочевидь, не знає, як опиратись корупційним схемам. Тому на округ до Дубневича виставили консультанта з бухгалтерського обліку та оподаткування Лесю Голяк.

121 округ

За округ у Дрогобичі змагатимуться чинний депутат Богдан Матківський, заступник Уляни Супрун Роман Ілик, директор фермерського господарства "Меринос-Захід" Дмитро Огньов (від "Голосу").

Від "Слуги народу" з ними змагатиметься черговий представник будівельної компанії - заступник директора з будівництва "БудІнвест Ком" Орест Саламаха.

122 округ

По Яворову ідуть міський голова Павло Бакунець, директор ПП "Комфортмістобуд Віталій Андрейко і Євген Рибчинський, який втік з київського Голосієва і балотуватиметься за підтримки "Батьківщини".

Від "Слуги народу" тут буде іти Андрій Шумський, який торгує будівельними матеріалами.

123 округ

Тут балотується Тарас Батенко з УКРОПу. Інших відомих кандидатів немає. "Слуга народу" виставила на цей округ Наталію Квасецьку, яка до того була членом ОВК.

124 округ

По округу в Сокалі іде чинний міністр екології Остап Семерак. Там також балотується ще один екс-міністр Олег Мусій.

Навряд чи їм зможе стати конкуренцією Юрій Камельчук – коуч і бізнес-тренер, який іде від "Слуги народу".

125 округ

По округу в Старому Самборі ітиме чинний депутат Андрій Лопушанський, президент Асоціації українських банків Андрій Дубас, директор департаменту Мінфіну Юрій Міськів.

Від "Слуги народу" тут позмагається ще один представник будівельного бізнесу – Микола Яворський.

126 округ

По Стрию іде чинний депутат від ЄС Андрій Кіт. Тут же балотується головий соратник Анатолія Гриценка Олег Канівець. Крім того може повернутися на "свій" округ найбагатший галичанин Віталій Антонов.

"Слуга народу" тут висунула кандидатуру доцента кафедри міжнародних відносин університету Михайла Поплавського Володимира Наконечного.

Миколаївська область. Яких друзів Павелка вам ще бракує?

127 округ

По цьому округу іде чинний депутат Борис Козир, а також опоблоківець Ігор Дятлов.

Чиї ви, Слуги? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2 04

З ними від "Слуги народу" позмагається голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний. Місцева преса пише, що цей вибір відбувся не без допомоги Андрія Павелка.

Чиї ви, Слуги? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2 05

128 округ

В цій частині Миколаєва знову балотується депутат від "Відродження" Артем Ільюк. Також по округу іде менеджер із збуту відділу регіональних продаж, ПАТ "Оболонь" Спартак Гукасян.

Партія Зеленського пропонує виборцям підтримати тут колишнього директора порту "Ніка-Тера" Олександра Гайду (порт належить Фірташу). На сьогоднішній день він є виконавчим директором компанії "Вібо Транс". Як пишуть Никвести, в 2015 Гайду навіть міг очолити місцевий опоблок.

129 округ

У цьому окрузі намагатиметься зберегти депутатське крісло Олександр Жолобецький, який входив у БПП. У Миколаєві навіть боялися, що "Слуга народу" зіллє цей округ під Жолобецького, бо на зїзді кандидатом по округу був Олексій Осипенко, кум Олександра Каражея, який своєю чергою пов'язаний з народним депутатом.

Осипенка в окрузі немає, але там іде нікому невідомий підприємець Ігор Копитін.

130 округ

У Баштанці за місце в Раді змагатимуться депутати Ігор Бриченко з "Народного фронту" та Андрій Вадатурський з БПП.

В це протистояння спробує втрутитися від "Слуги" директор Софіївського гранітного кар'єру Ігор Негулевський.

131 округ

У Вознесенську в Раду знову спробує потрапити нардеп з БПП Олександр Лівік. Тепер він правда буде самовисуванцем.

А кандидатом по 131 округу від "слуг" став підприємець Артем Чорноморов, власник підприємства "Смартагрі". Кандидат дружить з опоблоківцями Дятловими.

132 округ

По округу ідуть нардеп Вадим Підберезняк (НФ) та заступник миколаївського голови ОДА Олександр Кушнір. Вони вже не раз влаштовували між собою словесні бої.

Кандидатом в нардепи від "Слуги народу" по Первомайську став адвокат Максим Дирдін. Його батько, Євген Дирдін є депутатом Первомайської міської ради від партії БПП. Але це ще не все – Дирдін був адвокатом Олександра Попова в справі про розгін Майдану.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова 

Відсутність живих регіональних структур "Слуги народу" яскраво видно на мажоритарці. Їхні кандидати або чітко тяжіють до певних груп в оточенні Зеленського, або взяті, як кажуть, з вулиці.

Андрій Вавриш дружить з головою офісу президента Андрієм Богданом і має своїх кандидатів у Києві. А округ голови Служби зовнішньої розвідки Бухарєва на Сумщині закривають хлопцем з розважальних гуртів орбіти Зеленського. В принципі, якщо треба, він складе повноваження і округ віддадуть комусь іншому. А може, просто тиснутиме кнопку, як скажуть.

На Харківщині від "Слуги народу" одночасно балотуються син покійного радника Авакова і людина з орбіти Кернеса. В Одесі проти труханівських виставили спортсмена і ресторатора, а в області іде син регіонала Плохого і сусід по селу Івана Плачкова.

У Чернівцях усіх кандидатів місцева преса вписала в орбіту Іллі Павлюка, який негласно займається регіонами у штабі партії Зеленського. Там від нього навіть мав іти водій маршрутного автобуса.

У мажоритарці від "Слуг" багато вихідців з УКРОПу і чимало перебіжчиків з третіх рядів "Батьківщини", УДАРу та інших партій.

Огляд кандидатів змушує задуматись, чи зможуть ноунейми "слуг" таки пробити засівальників округів. А з іншого боку, незрозуміло, що робитиме з цією клаптиковою ковдрою приватних інтересів майбутній голова фракції.

Одеська область. Спорсмен, ресторатор і кадр Палиці проти Труханова

133 округ

У Київському районі Одеси за мандат боротимуться депутат міськради від "Доверяй делам" Дмитро Танцюра та представник медведчуківської "Опозиційної платформи -За життя" Віктор Баранський. Про те, що вони бачать себе головними конкурентами, свідчить кількість клонів обох кандидатів.

Від "Європейської Солідарності" тут ітиме депутат облради і директор медіахолдингу "Думська" Юрій Басюк. Від "Голосу" бізнесмен Дмитро Атерлей.

"Слуга народу" в цьому окрузі висуває власника спортклубів Barbellgym і Barbellbaza, майстра спорту з пауерліфтингу Артема Дмитрука. Чи осилить він політичних важкоатлетів, побачимо за місяць.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 01

134 округ

У Малинівському районі Одеси буде також та ще конкуренція – тут іде соратник мера Труханова Геннадій Чекіта, соратник Ющенка і ведучий NewsOne Євген Червоненко, депутат облради Олег Звягін від ЄС.

Від "Слуги" тут балотуватиметься головний редактор ізмаїльської газети "Придунайські вісті" Олег Колєв, якого Думська пов'язує з сім'єю Урбанського.

135 округ

По цьому округу йтиме одіозний Сергій Ківалов. Проти нього ітиме Анатолій Мазур, той що потрощив сокирою автомобілі суддів у Києві після рішення стосовно Геннадія Труханова. А також президент Асоціації виробникв меблів Микола Вікнянський від "Голосу".

"Слуга народу" ставить на цей округ ресторатора, співвласника мережі ресторанів "PIZZA&GRILL" і ресторану "SLOW PIGGY" Олексія Леонова.

136 округ

У Суворівському районі Одеси балотуватиметься нардеп Дмитро Голубов. Оскільки чинний депутат БПП має підтримку мера Туханова, то в нього в окрузі немає опонентів від цієї партії.

А "Слугу народу" тут представить урбаніст Олександр Горенюк, один з авторів проекту благоустрою зеленої зони схилів під бульваром Михайла Жванецького і син місцевого бізнесмена, друга Артема Пшонки.

137 округ

По місту Подольську ітиме нардеп Олексій Гончаренко, дружній як команді Порошенка, так і Труханова. В депутата є вже два клони на окрузі і сильний опонент – президент Імексбанку, президент ФК "Чорноморець" одіозний регіонал Леонід Клімов. Той теж із клонами.

І в цей армагедон має втрутитись від "Слуги" (або просто постояти поряд) адвокат Олександр Муконін.

138 округ

По Ширяєвому іде бізнес-партнер Дмитра Фірташа Іван Фурсін. Іде зі своїм абсолютним клоном.

Від Зеленського тут балотується Степан Чернявський - засновник компанії з оптової торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами "ПМК-2015".

139 округ

У Роздільній на вибори іде ексрегіонал і дружній до Труханова Олександр Пресман. Депутат активно засівав округ, а тепер ще й позиціонує себе у соцмережах як "справжній слуга народу".

Команда Зеленського проти нього виставила власника промислово-будівельної групи "Камбіо-інвест" Ігоря Васильківського.

І, здається, це турбує фаворита гонки, бо в окрузі є клон від ТОВ "СЛУГА НАРОДУ-ЗЕ" Василь Васильківський.

140 округ

Тут знову балотується чинний нардеп Василь Гуляєв. "Голос" проти нього виставив бізнесмена Дмитра Ткача. А "Слуга народу" просуває Сергія Колебошина - заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина, який працював за Ігоря Палиці та Максима Степанова (останні є кумами і друзями).

141 округ

По округу в Татарбунарах балотуватиметься чинний депутат Віталій Барвіненко та мер Білгорода-Дністровського Алла Гінак. Тут же йде ексдепутат, бізнесмен Олександр Дубовой.

Кажуть, Дубовой навіть намагався домовитись про свого кандидата від "слуги". Наразі там іде син колишнього головлікаря райлікарні адвокат Олександр Ткаченко.

142 округ

По округу в Арцизі знову іде чинний нардеп Антон Кіссе. Кандидатів по округу небагато. Але..

"Слуга народу" проти нього виставила гендиректора будівельної компанії 28-річного Руслана Плохого. Питання, звідки в такого молодого хлопця будівельна компанія, у вас зараз відпаде. Він син колишнього депутата регіонала Ігоря Плохого, який багато років змагався з Кіссе за цей округ. І ось за батька відповість син.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 02

143 округ

По округу в Ізмаїлі йтиме голова Одеської облради від БПП Анатолій Урбанський. На початку місяця він став членом партії Труханова "Доверяй делам".

Йому "Слуга народу" протиставить Віктора Куртєва.

Куртєв був експертом з енергетики в штабі Зеленського ще до виборів. Свого часу він працював 5 років у "Київенерго". Взяв його туди вочевидь його односелець з Криничного Іван Плачков, який якраз тоді і очолив підприємство.

Куртєв явно вкладався в майбутнє депутатство, бо мав по регіону свій благодійний фонд, возив туди Сінтію Рокк і Руслану і навіть знімав кіно про Криничне.

Полтавська область. Пожартуємо, але не проти "Відродження"

144 округ

По округу в Полтаві йде чинний депутат Сергій Каплін. Однак його переобрання може бути проблематичним. Бо проти популістичних гасел Капліна виступить тепер не менш епатажний колишній мер Полтави Олександр Мамай. Якщо хочете почути про сперму на роті і кому як зняти штани, то зведіть їх удвох.

І проти цих бійців "Слуга народу" виставляє психолога і власника атракціонів Дмитра Нальотова. Він - співвласник компаній "Активна країна" та "Activity". Має мотузкові парки у Києві.

Перед тим, як Нальотов став кандидатом, на ці місця розраховували якраз люди Мамая.

145 округ

По Київському району Полтави балотується чинний депутат Юрій Бублик. Також тут піде ексголова області Валерій Головко.

Їм протистоятиме від "Слуги" 34-річний підприємець Андрій Боблях, який працює у студії "Doubleyou", яка об’єднує дві гумористичні студії Manhattan та СМТ. "Резиденти" студії, як пишуть місцеві ЗМІ,займаються гумором, проведенням весіль, корпоративів, днів народження. Вони постійно беруть участь у проектах "Ліга сміху" та "Розсміши коміка".

146 округ

По округу в Кременчуці йдуть чинний депутат з групи "Відродження" Юрій Шаповалов, гендиректор ПрАТ "АвтоКрАЗ" Геннадій Музика та директор ТОВ "Інтерсейл" Оксана Піддубна.

Останні два кандидати мають непогані шанси, тому проти них вже виставлені клони. Так само як і кілька кандидатів від підприємств "Слуга народу". Сама ж партія президента виставила тут маловідомого юриста Фелікса Уріна, який займався тут президентською кампанією Зеленського. З цікавого в минулій діяльності Уріна – він кілька років керував полтавським осередком партії Алли Шлапак "Соціальна справедливість".

147 округ

По округу в Миргороді іде чинний нардеп Олег Кулініч з партії "Відродження". Проти нього "Слуга народа" ставить Сергія Дудника (він же блогер Сергій Розумовський). Починав Дудник в Молодіжному парламенті Кременчука, який створив Шаповалов. Якби Дудник ішов проти Шаповалова, то було б трохи палєвно, а так просто виступає в окрузі його однопартійця.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 03

 Сергій Дудник

148 округ

У Лубнах знову балотуватиметься депутат від БПП Костянтин Іщейкін. По цьому ж округу ідуть Ігор Лінчевський , що фігурував у справі ГПУ про фіктивну позику Євгену Дейдею, а також кандидат від Радикальної партії Віталій Мірошниченко і колишній радикал Руслан Ляшко.

Проти них від "Слуги народу" піде журналістка Анастасія Ляшенко, яка сама подала свою кандидатуру. По суті вона збила кандидатуру Костянтина Некрасова. Його батько – банкір Олександр Некрасов, котрий володіє контрольним пакетом акцій АТ "Полтава-банк".

149 округ

У Карлівці балотуватиметься нардеп Артем Вітко. А також його колега по парламенту Андрій Река від "Нарфронту". В 2014 на окрузі переміг саме Река, а Вітко був у списку Радикальної партії.

Від "Слуги народу" тут виставили керівника ТОВ "Полтавабудсервіс плюс" та заступника голови Асоціації "Дорожники Полтавщини" Костянтина Касая.

150 округ

У Горішніх плавнях, звісно ж, балотується один з найбагатших українців Костянтин Жеваго, хоч він і не ходить на засідання Ради.

Проти нього від "Слуги народу" іде 25-річний Олексій Мовчан - заступник начальника відділу управління проектами та програмами Державного підприємства "ProZorro.Продажі" та учасник проекту Нові Лідери на ICTV. Але це ще не все – він племінник нардепа і кандидата по 146 округу Юрія Шаповалова. А на матір Олексія Ірину записане майно депутата.

151 округ

У 2016 на цьому окрузі переміг депутат від "Батьківщини" Руслан Богдан, якого взимку цього року звинувачували в організації сіток для скупки голосів виборців.

Поки тут зареєстровані ЦВК лише 2 невідомі кандидати.

По округу в Лохвиці іде від "Слуги народу" директор комунального підприємства "Муніципальна варта" Максим Березін.

Рівненська область. З "Батьківщини" в ліфт "Слуги народу"

152 округ

На цьому окрузі балотуються ексголова ОДА Олексій Муляренко, ексдиректор "Санкому" Святослав Єтушенко, адвокат Микола Бляшин, а також Михайло Кириллов, який був головою Рівненської облради 2014-2015 роках.

Від "Слуги народу" тут іде активіст, співзасновник ГО "Платформа взаємодій "Простір"" Олександр Ковальчук.

153 округ

У Рівному балотується чинний нардеп "Народного фронту" Юрій Вознюк, який тепер іде як самовисуванець.

А від "Слуги народу" іде Роман Іванісов, головний юрист компанії з комплексного обслуговування об'єктів та депутат облради минулого скликання від партії "Батьківщина".

154 округ

У місті Дубно балотуються чинний депутат від БПП Олександр Дехтярчук, ексголова облради Володимир Ковальчук і головлікар районної лікарні Сухляк.

Від "Слуги народу" тут іде Олександр Аліксійчук, директор однієї з фірм групи компаній "Інтер Бетон".

155 округ

На цьому окрузі поки найвища конкуренція – тут балотується чинний нардеп від БПП Василь Яніцький та його колега, яка іде від "Голосу", Вікторія Войціцька.

Також в окрузі балотується 51-річна волонтер та командир медичної служби відділу батальйону Української добровольчої армії Лариса Кирикович, якій дали позивний Мама.

Партія президента тут представлена керівником фірми "Рекорд" Володимиром Рашовським, який у 2006-2010 роках був депутатом облради від "Батьківщини".

156 округ

Чинний депутат від округу Сергій Євтушок тепер іде в Раду за списком "Батьківщини". Тому в Сарнах за потрапляння в Раду змагаються голова облради Олександр Данильчук і депутат облради бізнесмен Василь Кльоп.

Тут же, напевно, балотуватиметься перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, якого підтримує "Європейська солідарність".

А від "Слуги народу" тут іде Сергій Литвиненко, директор державного зірненського спиртзаводу.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 04

Сумська область. Рівняння з багатьма невідомими

157 округ

По своєму округу втретє балотуватиметься нардеп Олег Медуниця. Конкурент його - Юрій Чмирь - заступник Голови Адміністрації президента Яуковича в розпал Майдану, до того - голова Сумської ОДА.

Від "Слуги" тут іде Тетяна Рябуха - директор оздоровчого табору "Зоряний" КП "Шляхрембуд". Керівник цього підприємства є членом партії "Батьківщина", а сама область у віданні нового голови розвідки Бухарєва.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 05

158 округ

Колись по цьому округу в Раду заходив директор парламенту Олександр Волков.

Зараз у Білопіллі балотуватимуться нинішній нардеп Олександр Сугоняко та нинішній в.о. губернатора Вадим Акпєров. Від "Слуги" тут ітиме нікому не відомий підприємець Ігор Васильєв.

159 округ

Утім є речі незмінні як схід сонця – в Раду по округу в Глухові іде Андрій Деркач. Втім цього разу в нього буде цікавий конкурент - мер Глухова Мішель Терещенко.

Про те, що ситуація не дуже певна, свідчить, що в окрузі зареєстрований кандидат Володимир Зеленський та представники двох підприємств "Слуга народу".

Від реальної "Слуги народу" йде нікому не відомий Дмитро Шевченко, який працював заступником директора департаменту продажів у Східному регіоні у ТОВ "Світ-Буд ЛТД".

160 округ

У Шостці знову балотується нардеп Ігор Молоток та екс-мер Конотопа Артем Семеніхін.

Від "Слуги народу" тут висунули 23-річну Тетяну Сахнюк. Працює в адміністрації СумДПУ ім. А.Макаренка.

161 округ

У Ромнах балотується нардеп Микола Лаврик та кілька місцевих бізнесменів. Партія президента тут висунула аграрного бізнесмена Максима Гузенка, про якого нічого не знають і місцеві ЗМІ.

162 округ

В Охтирці досі балотувався депутат "Батьківщини", друг Володимира Зеленського і просто нинішній голова розвідки Владислав Бухарєв.

Від "Слуги народу" вочевидь піде їхня людина – Микола Задорожний, який виступав у команді "брати Гагаріни" і брав участь у фестивалях Бухарєва в Лебедині.

Дивитись, як виступає потенційний депутат, можна тут

Тернопільська область. В депутати з птахофабрики і будинку культури

163 округ

По Тернополю в Раду іде нардеп Тарас Пастух від "Самопомочі", а також ударівський депутат Ігор Побер. Крім того, від ЄС Порошенка тут балотуватиметься екс-губернатор Тернопільщини Степан Барна. Від "Голосу" Вакарчука тут іде організатор фестивалю "Файне місто" Максим Черкашин.

Від "Слуги народу" по 163 округу іде Андрій Богданець, відомий у Тернополі як заступник директора "Тернопільської птахофабрики". Її власником є тернопільський бізнесмен Петро Сачик, якого пов’язували із кар’єрними злетами таких політиків, як Роман Заставний, мер Тернополя Сергій Надал та Степан Барна.

164 округ

За депутатське крісло від Кремінця і Збаража знову боротиметься депутат-свободівець Михайло Головко. Від ЄС тут ітиме учасник АТО Валерій Чоботар. Від "Голосу" ітиме активістка Української галицької партії Віолета Салко. А від "Слуги народу" іде приватний підприємець Ігор Василів – очолював "Тернопільський осередок Всеукраїнського об’єднання "Автомайдан". Співзасновник ГО "Інформаційне агентство "Терміново".

165 округ

У 2014 вибори тут виграв Тарас Юрик від БПП-"Солідарність". Зараз тут балотується Іван Чайківський - голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії України, директор ТОВ "Корпорація "Агропродсервіс", Петро Репела від "Батьківщини".

А від "Слуги народу" іде ексдиректор культури в Шимківцях Володимир Кісілевич.

166 округ

За гусятинських виборців боротимуться чинний нардеп Микола Люшняк, історик Олег Вітвіцький від "Голосу" та Ігор Сопель від "Слуги".

Останній має свій бізнес - ТОВ "Агробізнес", також очолює Федерацію футболу Хоросткова.

167 округ

Чортків – це таке місто, де в Раду пройшов нардеп від БПП Олег Барна, щоб запам’ятатись виносом Арсенія Яценюка.

Імовірно, він ітиме тут і цього разу.

Але компанію йому становлять Алла Квач – голова Заліщицької міської ради і мати загиблого воїна "Айдару". Вона іде від "Голосу". Тут же може балотуватися Олег Сиротюк із "Свободи". Від "Сили людей" ітиме міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Від "Слуги народу" тут ітиме Володимир Гевко, який очолює навчально-консалтингову компанію "Профі-Центр". Його брат виступає в "Лізі сміху".

Харківська область. Юристи проти Кернеса?

168 округ

У Шевченківському окрузі Харкова кілька кампаній поспіль перемагав Валерій Писаренко. Цього разу він теж іде по цьому округу самовисуванцем, але за підтримки мера міста Геннадія Кернеса.

У той же округ для комплекту іде Володимир Семиноженко, який був на зїзді "Сили і честі".

А "Слуга народу" сюди ставить Марію Мезенцеву, депутата міськради від "Самопомочі".

169 округ

За цей округ будуть змагатись чинний депутат Олександр Кірш та Олександр Грановський, який місяць тому вийшов з БПП.

Партія Зеленського їм ставить суперником Олександра Куницького, керівника громадської організації "Чистий Харків". Він же блогер zpsanek. Він з Дніпропетровської області і за інформацією, яка є в "Цензора", має ізраїльське громадянство.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 06

170 округ

У цьому окрузі ітиме досвідчений депутат Дмитро Святаш, якого також підтримав Кернес.

"Слуга народу" поставила на цей округ декана факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ХДУХТ Андрія Одарченка.

171 округ

У 2014 в цьому окрузі в Харкові переміг Віталій Хомутиннік. Цього разу він включений у список непрохідного Опоблоку Ахметова.

Кернес кандидатом на цей круг назвав Володимира Золотарьова-молодшого. В цьому ж окрузі балотується брат покійного Євгена Кушнарьова Сергій. Там же іде скандально відомий екс-поліцейський Дмитро Ярославський.

Від Зеленського тут балотується завідувач сектору правової роботи Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області Вікторія Кінзбурська.

172 округ

По цьому округу знову йде старий регіонал, власник "Кулінічів" Володимир Мисик. Його підтримав Геннадій Кернес.

Інших знакових кандидатів в окрузі поки немає.

"Слуга народу" пропонує голосувати за невідомого полковника Юрія Здебського.

Здається, хліб тут явно переважує видовища.

173 округ

По цьому округу іде чинний нардеп Анатолій Денисенко, якого знову ж таки офіційно підтримав Кернес.

Йому протистоятиме від "Слуги народу" Олександр Бакумов, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ. Його покійний батько був радником міністра Арсена Авакова.

174 округ

У 2014 в Холодногірському районі Харкова переміг Олександр Фельдман, який тепер входить у "Наш край".

Але від Кернеса по цьому ж округу іде Олександр Ткаченко. Через нього активісти влаштували пікет під з’їздом "Слуги народу" в Києві, бо його намагались зробити кандидатом від партії президента, і Зеленському довелось обіцяти під камери, що цього кандидата від них не буде.

Від Зеленського тут іде юристка Вікторія Алєксєйчук.

175 округ

На окрузі в Дергачах 5 років тому переміг Володимир Кацуба. Батько однієї з найзаможніших харківських родин, чиї діти фігурують у справі Курченка.

Проти нього "Голос" ставить доцента, викладача історії Віктора Кисіля. А "Слуга народу" - доктора технічних наук, професора кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Євгена Пивоварова - партнера родини мажорки Зайцевої, яка в ДТП убила 6 людей.

176 округ

На окрузі в Чугуєві перемагав досі ексрегіонал Дмитро Шенцев.

Поки на окрузі зареєстрований аж один кандидат Тетяна Лобанова.

Але відомо, що від "Слуги народу" тут ітиме Олександр Счисльонок. У 2012 балотувався до парламенту від УДАРу.

Його фірма "СтройГидроприбор" в 2012 будувала автовокзал у Харкові, і його вважають наближеним до Кернеса.

177 округ

Станом на 25 червня ЦВК ще не зареєструвала жодного кандидата по 177 округу. 5 років тому тут переміг Віктор Остапчук з партії "Відродження".

Від "Слуги народу" тут іде Дмитро Любота, власник компанії-забудовника "Градострой". Його родині також належить КУП'ЯНСЬКИЙ ПРОМИСЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС.

178 округ

По округу в Балаклеї в Раду обрався Дмитро Добкін.

Зараз там зареєстровано лише 2 кандидати – Білокудрю від "За життя" та керівника місцевого молокозаводу.

Від "Слуги народу" там балотуватиметься Олександр Літвінов, колишній регіонал, також з 2007 по 2010 очолював Балаклейську РДА. В цей час областю керував Арсен Аваков.

179 округ

По округу в Краснограді іде нардеп Анатолій Гіршфельд. Тут же балотується Вадим Трюхан від "Хвилі" та фермер Валентина Земляна.

Від "Слуги народу" тут іде адвокат Олексій Кучер. Він відомий тим, що був адвокатом бізнесмена Литвина, що проходив у справі "рюкзаків Авакова".

180 округ

У Золочеві знову балотуватиметься нардеп Олександр Біловол. Його коункурент від Слуги народу, випускник харківського університету внутрішніх справ Олексій Красов. Керівник Ярко інвест.

181 округ

По округу в Змієві, де 5 років тому переміг Євген Мураєв, іде його ексдружина Валерія, з якою він нібито два роки не живе, але яка два роки працює в його партії.

Тут же балотується від ЄМ голова Зміївської РДА Віталій Кошеленко.

Від "Слуги народу" їм протистоятиме заступник мера містечка Мерефа Дмитро Микиша.

Херсонська область. Без Гордєєва нікуди

182 округ

У цьому окрузі в Херсоні 5 років тому переміг нардеп БПП Олександр Співаковський. Тепер він тут ітиме як самовисуванець. Тут же балотуватиметься один з ворогів покійної Каті Гандзюк, організатор "русскіх пробєжек" у Херсоні Кирило Стермоусов.

На цьому ж окрузі від "Голосу" ітиме бізнесмен Павло Білецький, який започаткував у регіоні фестивалі "Тишо-Тишо" і "ХерсONFEST".

Проти них "Слуга народу" виставляє Павла Павліша, людину з довгою історією співпраці з родиною Путілових, радника голови області Андрія Гордєєва, яка балотувалась у Раду від БПП.

183 округ

На цьому окрузі в 2016 переміг сам Андрій Гордєєв. Херсонські ЗМі пишуть, що він і цього разу піде на вибори по цьому ж округу.

Від "Слуги народу" тут іде Вікторія Вагнер, головлікар в обласній лікарні відновного лікування, на цю посаду її призначили за Гордєєва, він її представляв і нагордив недавно почесною грамотою.

184 округ

На окрузі в Новій Каховці переміг депутат БПП Іван Вінник. Він же тут балотується і цього разу.

Від "Слуги народу" тут іде депутат каховської ради від БПП Дмитро Репілєвський.

185 округ

У Каховці знову балотуватиметься депутат від БПП Сергій Хлань, керівник сільгосппідприємства "Деметра". Тут же іде голова генічеської РДА Олександр Воробйов.

Від "Слуги народу" по Каховці іде невідомий інтернету директор з виробництва на аграрному підприємстві Володимир Іванов.

186 округ

По округу в Голій Пристані і Олешках (відомих дерибаном лісу у справі Гандзюк) втретє балотується Федір Негой, який до того тут перемагав з брендами УДАР і БПП.

Тут же балотується дядько одізного регіонала Олексія Журавка, директор, КП "ОЛЕШКИ" Георгій Журавко.

Але найбільш цікавий і одіозний кандидат - заступник Гордєєва, ще один фігурант справи про вбивство Каті Гандзюк - Євген Рищук.

По цьому ж округу іде ще один фігурант скандалів про вирубку олешківського лісу Олександр Цегельник.

Проти них "Слуга народу" виставила піддприємця, власника Аркада-Югстроя та ЛК-Агро.

Хмельницька область. Брат Стефанчука та інші родичі

187 округ

У Хмельницькому за міце в Раді змагатимуться чинний депутат від БПП Сергій Мельник. Від партії "Голос" з ним конкуруватиме Аліна Коваль - секретар Волочиської міськради, представниця "Самопомочі". Її чоловік Олексій Коваль є власником ТОВ "Агробізнес", яке управляє відомим однойменним футбольним клубом.

А від "Слуги народу" тут ітиме брат Руслана Стефанчука Микола - засновник та голова Громадської організації "Європейський науково-дослідний інститут права".

188 округ

По цьому округу в попередні скликання обирався бізнесмен-аграрій з групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

Від "Голосу" тут іде Артур Кокаревич - громадський активіст, виконавчий директор екологічної організації "Хмельницький енергетичний кластер", засновник кампанії "Стеж за грошима".

"Слуга народу" тут виставила Оксану Бочкарьову, головного лікаря Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Її чоловік Сергій Вавринчук балотувався в Раду від Народного фронту.

189 округ

Минулого разу тут переміг Андрій Шинькович, заступник голови ТОВ "Епіцентр К". Зараз нардеп знову іде по округу. Тут же йде ще його колега з Епіцентру Вадим Лозовий.

Від "Слуги народу" йде адвокат Олена Копанчук.

190 округ

У Шепетівці 5 років тому переміг співзасновник компанії "Перша приватна броварня" Роман Мацола. І він знову йде на вибори по цьому округу.

Проти нього "Слуга народу" виставила Олексія Жмеринецького - голову правління благодійної організації "Благодійний фонд "КОЛО". Раніше був заступником директора державного підприємства "Національний проект "Чисте місто".

191 округ

У Старокостянтинові знову балотується нардеп, представник групи "Відродження" Віктор Бондар. Голос тут ставить громадського активіста Віктора Артеменка.

"Слуга народу" ставить тут адвоката Марину Потапову, дружину місцевого судді Гладюка.

192 округ

По округу в Дунаївцях знову іде власник "Епіцентру" Олександр Герега.

Йому від "Слуги народу" спробує протистояти екс-директор Ярмолинецького будинкукультури Василь Гуменюк.

193 округ

В Кам’янці-Подільському знову пробуватиме свої сили нардеп Володимир Мельниченко, чоловік Інни Богословської.

Тут же балотується генеральний директор ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ" Андрій Шпак.

"Слуга народу" виставляє тут Ігоря Марчука, про якого нічого не відомо, крім даних сайту партії, що він працював на керівних посадах у комерційних компаніях.

Черкаська область. Київський десант і зять Юрушева

194 округ

У Черкасах до Ради балотуються представник місцевого "Азоту" Іван Сухарьков та директор, ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО" Олександр Збіглов.

Від "Голосу" тут іде Віктор Євпак, керівник компанії, що створила для батьків додаток Kidbox, що обмежує час, який діти проводять за смартфонами

По 194-му округу балотуватиметься ректор Східноєвропейського університету Любов Шпак. Правда, в інтернеті в коментарях пишуть, що університет знаходиться в приміщенні дитсадка.

Крім того, по місту розвішена агітація, що кандидат від Зе! - одіозний черкаський підприємець Олег Лисак, чиї кіоски торгують тютюном та алкоголем. Черкаські ЗМІ пішуть, що поскаржитись на незаконну рекламу нікому, бо преставництва партії президента в місті немає.

195 округ

По округу Володимира Зубика балотується ще один представник бізнесу Михайла Бродського директор ТОВ "Черкаські мавпи" Володимир Гриценко.

Від "Голоса" тут іде Володимир Друмашко - приватний підприємець, голова ГО "Спілка пасічників Черкащини", член партії "Демократичний альянс", голова громадської спілки "Черкаська асоціація ОСББ".

Від "Слуги народу" тут іде Олег Арсенюк – син місцевого підприємця Олексія Арсенюка, власника розважального комплексу "Бочка", ексчлена Партії регіонів та екскандидата в нардепи від "Опозиційного блоку". Арсенюк -молодший балотувався до міської ради від "Опозиційного блоку", значився членом партії.

196 округ

По Корсуню-Шевченківському знову балотується нардеп Геннадій Бобов. Проти нього "Слуга народу" ставить парашутиста Андрія Стріхарського, главу наглядової ради групи будівельних компаній StatusGroup (Київ). Найнеприємнішим опонентом Бобову буде активіст Олег Собченко, який звинувачує депутата в убивстві журналіста Василя Сергієнка. Там же іде ексречниця Віктора Ющенка Ірина Ваннікова, яка зараз консультує голову правління агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка.

197 округ

У Каневі знову балотуватиметься нардеп від БПП Владислав Голуб. А його головним опонентом на окрузі буде зять банкіра Юрушева, ведучий Євробачення Олександр Скічко. Керівник штабу Зеленського Олександр Корнієнко так і не зміг пояснити журналістам, який сенс перебування в Раді телеведучого розважальних програм.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 07

198 округ

У Смілі знову балотуватиметься нардеп Сергій Рудик. Тут же ітиме головний регіонал міста та колишній голова РДА часів Януковича Сергій Зайцев, відсторонений мер Сміли Олексій Цибко, голова Смілянської райради Володимир Грошев.

Від партії президента тут ітиме місцева активістка Наталія Д’яченко.

199 округ

У 2014 на окрузі в Жашкові переміг Валентин Ничипоренко. Зараз депутат балотується знову, а разом з ним і його колега Світлана Заліщук, яка не потрапила у списки політпартій.

"Слуга народу" тим часом висунула по цьому округу десантника з Київщини, депутата міськради Вишневого, директора компанії Євроінвестбуд.

200 округ

В Умані вкотре на вибори іде родоначальник тендерної мафії Антон Яценко. І він знову головний претендент на перемогу.

Проти нього виставили правника з Кропивницького Воронцову Олену.

Чернівецька область. Люди Павлюка

201 округ

Тут балотується багаторічний мер Чернівців, депутат від Народного фронту, а нині самовисуванець Микола Федорук. Від партії Порошенка тут балотується Наталія Фрунзе – член виконкому райради. Від "Батьківщини" іде керівник департаменту дорожнього господарства Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Пуршуга.

Від "Слуги народу" тут балотується вчителька початкових класів Олена Лис. Її чоловік засновник ТОВ "Непентес ЛТД". Крім того Ігоря Лиса наивають близьким до Іллі Павлюка.

202 округ

У Вижниці балотуватиметься знову нардеп БПП Іван Рибак. Тут же від ЄС ітиме Олександр Купчанко, приватний підприємець. "Батьківщину" в окрузі представляє Андрій Маковей, директор ТОВ "МАК-АВТО-1.

А "Слугу народу" - засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю Максим Заремський.

Крім того, в окрузі балотується Михайло Мангер. Місцева преса пише, що це водій маршрутки, який також колись працював з Павлюком і саме він мав бути кандидатом від "слуг".

203 округ

По цьому округу балотуєься в Раду тато співачки Аліни Гросу Михайло. До цього він пробував свої сили лише на виборах в міськраду. А от мама вже балотувалась в Раду по 221 округу в Києві.

Самовисуванцем тут же іде нардеп Іван Попеску.

А від ЗеКоманди йтиме спортивний кореспондент Георгій Мазурашу. Він же директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я. Його місцеві ЗМІ теж пов’язують з Павлюком.

204 округ

У Хотині в Раду знову балотується один з близьких соратників Арсенія Яценюка і лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Сильних конкурентів у депутата тут немає. Від "За життя", наприклад, балотується помічник нардепа Михайла Папієва Микола Довгань.

"Слуга народу" виставила проти нього юриста Валерія Божика.

Чернігівська область. Складний привіт для Порошенка

205 округ

Оскільки Сергій Березенко вже не балотується в Раду, то на своє місце в округ повертається колишній голова ОДА, а до того депутат БПП Валерій Куліч.

Тут же ідуть Василь Куліда з "ЗаЖОП" і Марія Родикова з "Нашого краю".

А от від "Слуги народу" іде Олег Семінський. Той самий директор "Нафтогазвидобування", якого викрали і три роки тримали в бані. Потім Семінський в цьому звинуватив Миколу Рудьковського (одного з акціонерів компанії), який зараз у тюрмі у Москві. Наразі компанією володіє ДТЕК Ахетова і це 20 мільярдів кубометрів газу. В 2015 арештувати цей актив суддю Чернушенка просили в адміністрації президента Порошенка. І, кажуть, саме з цієї судової тяганини і почалась дружба олігарха з колишнім президентом.

Тепер залишається зрозуміти, хто і кому передає привіт через балотування Семінського в Чернігові.

206 округ

На відміну від Березенка забудовник Максим Микитась по своєму округу в Чернігові знову іде. Микитась іде самовисуванцем. А від ЄС іде Володимир Лисенко - працівник громадської приймальні Сергія Березенка.

В окрузі також зареєстровано одного клона Микитася і двох фальшивих "Слуг".

А сама партія Зеленського тут висунула Антона Полякова - голову ГО "Український центр протидії злочинності та корупції".

207 округ

У 2014 в цьому окрузі переміг кандидат від БПП Анатолій Євлахов. Він балотується і цього разу. Також у Корюківці балотується голова правління АТ "Чернігівгаз" Алла Ярова, місцевий депутат з "Батьківщини" Володимир Селянський, кандидат у президенти Руслан Ригованов.

Від "Слуги народу" тут іде Максим Зуєв, директор компанії Арт-медіа АДВ. Був у партії Святослава Олійника – Україна майбутнього.

208 округ

У Бахмачі знову балотується чинний депутат Валерій Давиденко. А "Слуга народу" тут висуває випускника одеської юракадемії Антона Панченка.

209 округ

Ніжинський район – округ депутата-фронтовика Олександра Кодоли. З минулого року він завіз у кожне село округу дитячий майданчик і не забув підписати. Проти нього ідуть Сергій Шадура з "ЗаЖОП", юристка Любов Зубицька, ніжинський голова райради Бузин від Ляшка і кандидат від "Слуги" - Валерій Зуб, генеральний директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології".

210 округ

У рідних для Олега Ляшка Прилуках балотується чинний депутат Олег Дмитренко (БПП). Втім від ЄС також іде голова Прилуцької райради Василь Малик. Від партії Ляшка - Олена Шинкаренко. Їй 29 років і вона депутатка Чернігівської обласної ради від Радикальної партії.

Тут є клон бренду "Слуга народу". Михайло Лук’янчук балотується від ГО "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "СЛУГА НАРОДУ".

Справжню партію представляє підприємець Дмитро Пахомов. Депутат від Аграрної партії.

Київ. Журналіст плюсів, дипломат з Укропу і люди Вавриша

211 округ

В Голосієвому 5 років тому переміг Євген Рибчинський. Тепер від низького рейтингу в Києві він утік на Львівщину.

По цьому округу тепер балотується секретар Київради Володимир Прокопів. Тут же іде скандальний Всеволод Філімоненко, який звинуватив у побитті Віталія Шабуніна.

Від "Слуги народу" тут висунули Олександра Юрченка, який в 2015 балотувався в Київраду від УКРОП і який значився помічником Олександра Шевченка і Тараса Батенка.

212 округ

5 років тому в цьому окрузі переміг Віталій Сташук від "Народного фронту". Тепер в Дарниці своє щастя шукають активіст Автомайдану і син Анатолія Гриценка Олексій, Ігор Мірошниченко від "Свободи", колишній голова КМДА часів розгону Майдану Олександр Попов. Тут же балотується ресторатор Сергій Гусовський, екс-депутат Київради від "Самопомочі".

Від "Слуги народу" іде лікар-анестезіолог Максим Перебийніс.

213 округ

У Деснянському районі знову балотується нардеп Борислав Береза. Тут же шукає щастя Ярослав Биструшкін з "Батьківщини" і заступниця Кличка Ганна Старостенко.

Партія Зеленського висунула тут лікаря-стоматолога Артема Дубнова. Він же за сумісництвом співвласник ТОВ "Просперітатіс", який будував ЖК Scandia.

214 округ

Втретє за свій округ боротиметься Віктор Чумак.

Від "Слуги народу" по округу іде журналіст 1+1 Сергій Швець.

215 округ

У Деснянському районі двічі перемагав свободівець Андрій Іллєнко. Але цього разу в нього в конкурентах не одіозна Галина Герега, а інші кандидати. Тут же спробує щастя Андрій Кузьменко - заступник генерального директора з фінансових питань у державному підприємстві "Прозорро". Його підтримує "Голос".

Від партії Порошенка іде депутат Київради Сергій Артеменко.

А від "Слуги народу" екс-консул України в Стамбулі, укропівець Богдан Яременко.

216 округ

По Дніпровському району знову йде вихідець із команди Черновецького Олександр Супруненко.

З ним спробує боротись Андрій Юсов із "Сили людей".

А от "Слуга народу" ставить тут Лесю Забуранну. Вона експерт науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

217 округ

У 2014 за цей округ боролись Андрій Білецький і Вадим Столар. Тепер перший очолив список націоналістів, а другий зайшов у список "За життя". По цьому ж округу могли піти помічник Арсена Авакова Зорян Шкіряк та нардеп Мустафа Найєм. Але не пішли.

В результаті в кандидата від "Слуги народу" не буде відомих конкурентів. Сама ж партія президента тут виставляє Мар’яну Безуглу – представницю офісу реформ в Міноборони, керівника програми "Реформа системи медичного забезпечення Збройних Сил України".

218 округ

У цьому окрузі 5 років тому переміг Володимир Ар’єв. Не без фінансової підтримки Олександра Третьякова. Тепер по цьому округу іде помічниця нардепа Вікторія Муха, яка 5 років тут роздавала бабусям аптечки. Тут же іде Тарас Костанчук, який начебто хотів підкупити Юрія Тимошенка, щоб він знявся з виборів президента і не заважав Юлії Тимошенко.

Від "Слуги народу" тут балотується урбаніст Дмитро Гурін, якого ЗМІ пов’язують з Андрієм Вавришем – він заступник директора Департаменту містобудування КМДА, а також засновник і CEO компанії SAGADevelopment (раніше RiversideDevelopment. Ну і за сумісництвом друг Андрія Богдана.

219 округ

Тут знову балотується нардеп Олександр Третьяков. Ще місяць тому він був упевнений у перемозі, поки не зрозумів, що бренд "Слуга народу" дає сходу 30% будь-якому ноунейму в його окрузі. Спершу вважалось, що цей бренд отримає собі борець із Третьяковим Ваган Товмосян. Але в того не вийшло і він іде від "Батьківщини".

А партія президента висунула тут ресторатора і завсідника київських тусовок Миколу Тищенка.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 08

На цю тему: Шанс стать депутатом Рады есть даже у бомжей!

220 округ

У 2014 по київському Подолу обрався бізнесмен В’ячеслав Константіновський. Цього разу по ньому має іти представник УДАР, голова РДА Валентин Мондриївський, а також нардеп Сергій Лещенко. Тут же мали іти за чутиками міністр закордонних справ Павло Клімкін та екс-мер Києва Олександр Омельченко.

"Слуга народу" тут виставила архітектора Анну Бондар, яку сам Лещенко називає людиною Вавриша.

221 округ

По Печерську знову іде нардеп Леонід Ємець. Тут же балотується директор КП "Інженерний центр" КМДА Михайло Терентьєв, пов'язаний з Аллою Шлапак. Як кажуть, в рамках протистояння саме цих двох кандидатів на окрузі також балотується чорний політтехнолог Володимир Петров.

Також по Печерську пробуватиме повернутися в Раду Роман Безсмертний. А "Сила народу" тут представлена Анною Пуртовою, про яку вже в соцмережах відкопали, що вона власниця компанії "Anyway", яка працює в Росії.

222 округ

На Солом’янці знову балотується Дмитро Андрієвський. Проти нього "Слуга народу" виставила Романа Грищука, художнього керівника студії "Мамахохотала".

223 округ

У 2012 цей округ був місцем боротьби свободівця Юрія Левченка та керівника району Віктора Пилипишина. Результати виборів не змогли встиновити через фальсифікації. Зараз Левченко знову балотується в цьому орузі, але тепер проти нього за підтримки "Голосу" іде Вікторія Пташник. Тут же балотується телеведуча Тетяна Гончарова.

А "Слуга народу" виставляє тут Людмилу Буймістер. Вона - директор та голова наглядової ради Гданської суднобудівної верфі (Польща), більша частка якої належить Сергію Таруті і Олегу Мкртчану.

Тетяна Ніколаєнко, опубліковано у виданні  "Цензор. НЕТ


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
"Мамі не кажи, але я може не вийду звідси": історії жінок, які чекають та шукають безвісти зниклих в Кринках
16:40
Побита у Києві заброньованим інспектором благоустрою жінка госпіталізована до лікарні
16:10
Юрій Касьянов: "Штабних" багато, командирів мало. Про офіцерські посади у військах
15:28
Забудовник з російською назвою "Тургенєв Білд" внаглу зніс історичний будинок в центрі столиці поки Кличко справляв день народження
14:44
Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові у неділю
13:04
Убивство Ірини Фаріон — це атака на українську ідентичність, — єпископ УЛЦ В’ячеслав Горпинчук
12:17
Глава УГКЦ засудив вбивство Фаріон
12:02
Верховний суд поставив крапку у відмові від служби через релігію
10:50
За українську мову стріляють у скроню - "Свобода" про розстріл Фаріон
09:12
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 20 липня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]