Голова Вищої ради правосуддя у 2018 році заробив понад три мільйони гривень

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це на 2 тисячі 45 гривень менше, ніж його зарплата у вересні. Загалом цьогоріч він уже отримав 3 мільйони 264 тисячі 820 гривень заробітної плати.

За минулий рік він отримав 2 мільйони 905 тисяч 229 гривень заробітної плати. Ігор Бенедисюк зберігає 635 042 гривень, 15
тисяч доларів та 20 тисяч євро готівкою. На банківських рахунках має 2 тисячі 42 євро, 25 тисяч 756 гривень.

Їздить Ігор Бенедисюк на автомобілі Фольксваген Туарег 2008 року випуску. Йому належить 50 відсотків квартири у Києві площею 97,34 кв. м., гараж 22.3 кв. м., земельні ділянки в Києві та Щасливому Бориспільського району Київської області, а також дачний будинок у столиці площею 245,4 кв. м. і вартістю 1 мільйон 327 тисяч 134 гривень.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя переобрала заслуженого юриста України Ігоря Бенедисюка на посаду Голови ВРП 30 травня 2017 року. Голоси за нього віддали 17 членів ВРП. Перед цим він із 9 червня 2015 року очолював Вищу раду юстиції, а після її реорганізації почав здійснювати повноваження Голови Вищої ради правосуддя. До речі, свого часу Бенедисюка підозрювали у тому, що має російський паспорт.

Вищу раду правосуддя було створено у 2017 році. Вона вносить подання про призначення судді на посаду, ухвалює рішення про звільнення судді з посади, надає згоду на затримання судді чи утримання його під вартою, ухвалює рішення про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя, ухвалює рішення про переведення судді з одного суду до іншого.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]