Керівництво України пообіцяло ВСУ фінансове благополуччя

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський 6 грудня під час урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України запевнив, що незважаючи на складні часи, фінансування армії не скоротиться.

Про це глава держави сказав у зверненні з нагоди свята.

За словами Зеленського, українське військо отримає сучасну техніку, при цьому фінансування ЗСУ не зменшиться. 

Він нагадав, що цьогоріч Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями, і це красномовне свідчення досягнень, а також це доказ, що держава рухається правильним шляхом.

"ЗСУ отримають новітню та модернізовану техніку, цей процес не тільки продовжиться, але й збільшиться. Незважаючи на важкі часи, фінансування не скоротиться ні на гривню. Ми ніколи не будемо економити на власній армії, а отже і на безпеці власної країни.

Крім цього, наша мета – нарощувати боєздатність військово-морського флоту, а також об'єктів військово-морської інфраструктури. Це місця постійної дислокації військово-морських частин, побудова нових баз та навчальних закладів" - сказав президент.

Верховна Рада зробить усе, щоб у проекті держбюджету на 2021 рік збільшити фінансування української армії.

Про це йдеться у заяві спікера парламенту Дмитра Разумкова, яку наводить Інтерфакс-Україна.

Разумков визнав, що Україна на даний момент перебуває у непростій ситуації через Covid-19, війну, складну соціально-економічну ситуацію та розгортання світової фінансової кризи. Попри це, він вважає, що оборонні витрати мають зберегтися на рівні 5% від ВВП.

"Хоч там як, ми навіть під час підготовки підсумкового голосування за бюджет на 2021 рік будемо намагатися знайти, і зверталися з цим в Міністерство фінансів, додаткові кошти... Те, що від нас залежатиме, ми будемо робити в межах і повноважень, і тих ресурсів, які сьогодні існують в державі" - сказав Разумков.

Спікер нагадав, що порівняно з 2020 роком у проекті держбюджету на наступний рік фінансування на безпеку і оборону зменшено. Він визнав, що це його непокоїть, й додав: "Я переконаний, що ми маємо збільшувати витрати на безпеку і оборону. І саме це закріплено в нашій військовій доктрині... витрати на безпеку і оборону мають зберігатися на рівні 5%".

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України".

Після початку збройної агресії Росії у Криму та на сході України в 2014 році, ЗСУ було радикально реформовано, чисельність та боєздатність війська суттєво зросли, а структура і стандарти наблизилися до стандартів НАТО.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]