Німецьке видання ARD: Росію ймовірно відсторонять від зимової Олімпіади-2018 через допінг

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) на найближчому засіданні ради засновників організації відмовиться відновлювати в правах Російське антидопінгове агентство (РУСАДА).

Про це заявив в ефірі телеканалу ARD німецький журналіст, автор фільмів про вживання російськими спортсменами допінгу Хайо Зеппельт, повідомляють «Грани.ру».

Засідання виконкому і ради засновників WADA пройдуть в середу і четвер в Сеулі.

Зеппельт послався на надійні та заслуговуючі на довіру джерела в WADA. За його словами, відмова у відновленні прав WADA може привести до усунення російської збірної від участі в зимовій Олімпіаді-2018 в південнокорейському Пхенчхані, а також зробить "менш ймовірною" участь росіян в Паралімпіаді-2018.

За інформацією Зеппельта, WADA не стане визнавати права РУСАДА через те, що російська влада не визнає існування в країні державної системи вживання допінгу, а національне антидопінгове агентство відмовляється передавати WADA проби сечі спортсменів. Крім того, стверджує журналіст, на можливе негативне рішення також вплинуло отримання WADA бази результатів допінг-проб російських спортсменів.

Як очікується, Міжнародний Олімпійський комітет в кінці грудня оголосить рішення з приводу участі Росії в зимовій Олімпіаді-2018.

Напередодні The Daily Mail повідомила, що екс-директор Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков має намір оприлюднити нові свідчення комісії МОК під керівництвом швейцарського юриста Самуеля Шміда, якщо передана їм інформація не буде сприйнята досить серйозно. Як стверджується, в нових свідченнях Родченкова містяться відомості, достатні для відсторонення Росії від зимових Олімпійських ігор.

9 грудня 2016 року канадський юрист Роберт Макларен представив другу частину доповіді, підготовленої для WADA. Розслідування показало, що в допінгову програму Росії були залучені понад 1000 російських спортсменів в майже 30 видах олімпійського і паралімпійського спорту.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com