Операція «Врятувати рядового Кулика» від НАБУ триває повним ходом, — ЦПК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, одним з очільників якої є одіозний Віктор Шемчук (на фото), відкрила, а згодом і закрила провадження стосовно екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Доводи про те, що Кулик незаконно збагачувався, підтверджені простим порівнянням доходів і видатків прокурора, враження на комісію не справили.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Центр протидії корупції. Антикорупціонери акцентувала увагу на ключових моментах того, як комісія відбілювала прокурора. «По-перше, згадали, що Кулик пройшов поліграф в 2016 році. Мовляв, йдіть геть зі своїми звинуваченнями, Рафик ни в чем не виноват. По друге, згадали рішення суду, в якому Кулик судився зі своєю цивільною дружиною (на фото). Мовляв, суд вирішив, що вони не є сім'ю. Про те, що відносини між Куликом та пані Німець не є сімейними також начебто свідчить науково-правовий експертний висновок. І байдуже, що вони разом мешкали, разом відпочивали за кордоном і мають трьох спільних дітей. Є якийсь висновок і все», — йдеться у повідомленні.

За логікою комісії, взагалі, немає вироку - значить Кулик молодець і нічого не порушував, уточнюють в ЦПК і роблять припущення, що насправді, це поганий прецедент. Тепер, керуючись інформацією про проходження поліграфу чи висновків міфічних експертиз, комісія зможе і буде виправдовувати кого завгодно. 

«Ось такі результати роботи Комісії, члени якої отримують по 200+ тисяч зарплати на місяць. Підвищення від Луценка, орден від Порошенка, тепер закриття провадження від КДКП - операція "Врятувати рядового Кулика" від НАБУ триває повним ходом», — констатували в ЦПК.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com