"Північний потік-2" є просто неприпустимим - віце-президент США

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Американський віце-президент Майк Пенс розкритикував Німеччину під час зборів, присвячених 70-річчю НАТО. Він назвав "Північний потік-2" неприпустимим і закликав Берлін витрачати більше на оборону.

На думку віце-президента Сполучених Штатів Америки Майка Пенса трубопровід "Північний Потік-2" є "просто неприйнятним" з погляду зростання залежності Німеччини від Росії. Про це Пенс заявив у середу, 3 квітня, під час зібрання, присвяченого 70-річчю НАТО, передає Deutsche Welle.

"Ми не можемо забезпечити захист Заходу, якщо наші союзники збільшують свою залежність від Росії", - зазначив Пенс під час свого виступу, під час якого гостро розкритикував участь Німеччини у побудові російського газогону та закликав Берлін припинити участь у цьому проекті.

Пенс також наголосив на обов'язку німецької сторони збільшити витрати на оборону. "Німеччина має робити більше", - зазначив віце-президент.

 

Нагадаємо, що 2 квітня президент США Дональд Трамп також висловив свою критику щодо оборонних витрат Німеччини під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Вашингтоні. Трамп зазначив, що Німеччина не платить свою частку у бюджет Альянсу.

За даними НАТО Німеччина витратила 2018 року 1,23 відсотка свого валового внутрішнього продкуту (ВВП) на оборону. У 2023 році країна планує підвищити рівень оборонних витрат до 1,26 відсотка від свого ВВП. США, у свою чергу, витрачають на оборону 3,39 відсотка свого ВВП. Вашингтон вимагає, аби оборонні витрати всіх членів Альянсу якомога швидше були підвищені до щонайменше двох відсотків ВВП.

Також 13 січня стало відомо про те, що посол США у Німеччині Річард Гренелл розіслав німецьким фірмам, що беруть участь в реалізації проекту "Північний потік-2", листи з погрозами санкцій. МЗС ФРН тоді розкритикувало дії Гренелла.

 

11 грудня минулого року Палата представників Конгресу США схвалила резолюцію, в якій висловила протест проти будівництва російського газогону "Північний потік-2", а також закликала до запровадження санкцій проти нього. В документі зазначено, що будівництво трубопроводу - це "різкий крок назад в питаннях європейської енергетичної безпеки та інтересів Сполучених Штатів".


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер сніжитиме на заході та півночі України, дощ на сході та півдні
19:55
Квитки на міжнародні потяги за 500 євро: посадовцям УЗ після обшуків вручили 10 підозр
18:03
Суддя Верховного Суду Стеценко має паспорт рф (ДОКУМЕНТ)
17:56
Зеленський гідно відреагував на дзвінок агента ФСБ Орбана його шефу путіну: Сподіваємось, хоча б Асаду не телефонуватиме
16:50
Кібершахрайство та рекет: в Україні викрили організаторів «договірних» спортивних матчів
14:50
Побори з провідників та безквиткові перевезення: деталі обшуків на «Укрзалізниці»
12:10
Ворог просунувся в Кураховому, біля Торецька та низки сіл
11:04
На Сумщині евакуюють жителів понад 190 населених пунктів
10:02
Бутусов: У нас стратегічного планування війни фактично немає. Поразка рф в Сирії показала, що Україна має розробити довготривалу стратегію війни
08:00
ЗСУ атакували ракетами Таганрог, безпілотниками - Брянськ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]