Продажна Вища рада правосуддя вимагає до суддів поваги і стала на бік покидьків з ОАСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вища рада правосуддя закликає НАБУ не брати участі в "інформаційній кампанії", яка "підриває авторитет правосуддя".

Також рішення було одноголосно ухвалено на засіданні ВРП, повідомляє пресслужба.

Доповідачка Тетяна Розваляєва нагадала на засіданні, що Національне антикорупційне бюро, починаючи із 17 липня, публікує інформацію під заголовками "Корупція в ОАСК", "Зловживання в ОАСК" тощо.

"ВРП вважає, що орган досудового розслідування, оприлюднивши інформацію у такий спосіб, а також записи та уривки розмов, які є обставинами досудового слідства, надав поштовх інформаційній кампанії, яка привертає увагу та формує суспільну думку на підтримку певної позиції, зокрема позиції про те, що злочинне діяння має місце як доведений факт", - зазначено в повідомленні.

Вища рада правосуддя не оцінює, чи дійсно в Окружному адмінсуді мали місце ці порушення. Але нагадує, що НАБУ має утримуватися від участі в інформаційних і політичних кампаніях.

В Україні діє презумпція невинуватості, і НАБУ порушує її, коли заявляє про злочини в Окружному адмінсуді, підкреслили у Вищій раді правосуддя.

"Довіра та повага до судової влади є гарантією ефективності системи правосуддя. Повага до авторитету судів – це вимога європейських стандартів для демократичних держав, невід’ємна умова публічної довіри до судової влади, а в більш широкому значенні це довіра до норм права та держави загалом", – йдеться в рішенні Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи НАБУ повідомили про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще п'ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України. Триває процес вручення підозр ще чотирьом особам.

 

Що із себе уявляє так звана Вища рада правосуддя, ви можете дізнатися з публікації Высший совет правосудия выродился в ОПГ.

Що з себе уявляє ОАСК і його судді, ви можете дізнатися з публікації Судья Павел Вовк и самолеты (+видео)Судья Павел Вовк был пойман НАБУ в незадекларированном домеСудова влада покидьків: свідчить Павло Вовк.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com