Проти Сейсембаєва, який допомагатиме Зеленському з реформами в Україні, в Казахстані було порушено кримінальну справу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проти казахського мільйонера Маргулана Сейсембаєва, який буде допомагати підвищувати ефективність реформ і законодавства в Україні, на Батьківщині було порушено кримінальну справу про відмивання грошей.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомила виконавча директорка "Центру протидії корупції" Дарина Каленюк.

"Нас чекає казахське економічне диво! МВФ не присилає місію і нам не світить наступний транш в найближчі півроку. Західні інвестори виводять інвестиції із-за атак на незалежні інституції, як НБУ, НАБУ. ЄС всерйоз говорить про загрозу безвізовому режиму. Але в нас є вихід - економічні реформи, які були потрібні ще на вчора, допоможе прискорити "інвестор і громадський діяч з Казахстану Маргулан Сенсембай", - йдеться в повідомленні.

Каленюк зазначає, що проти Сейсембаєва в Казахстані була кримінальна справа з відмивання грошей.

"Мільйонер втік в Москву. Там він отримав якісь гарантії безпеки для себе і родини та повернувся зі спокійною душею в Казахстан. Ні, ну для чого нам Західні експерти, гроші МВФ та ЄС, огидні соросята, якщо в нас є Сенсембай! Зробимо Казахстан в Україні разом", - підсумувала виконавчий директор ЦПК.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що казахський мільйонер Маргулан Сейсембаєв зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та заявив, що буде допомагати главі держави підвищувати ефективність реформ і законодавства в Україні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com