Степанов знову бреше: У МОЗ повідомили, що ще не починали розроблення нових стандартів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство охорони здоров'я ще не розпочало розроблення нових стандартів надання медичної допомоги. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит видання LB.ua.

Згідно з документом, підписаним заступником міністра охорони здоров'я Іриною Микичак, оброблення стандартів медичної допомоги починається після формування відповідної мультидисциплінарної робочої групи, але персональний склад групи наразі не затверджений, зазначає видання.

Також у документі йдеться, що перерахунок тарифів (на надання медичних послуг - LB.ua) у зв'язку з розробленням нових галузевих стандартів не проводиться.

Водночас, нещодавно на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов говорив протилежне: "Міністерство розпочало розроблення та затвердження нових державних стандартів надання медичної допомоги із залученням науковців та провідних фахівців галузі". Він додав, що на основі отриманих даних МОЗ розробить справедливі тарифи, за якими здійснюватиметься фінансування галузі в 2021 році.

Фото: LB.ua.

Нагадаємо, що нещодавно уряд затвердив підвищені тарифи на медичні послуги за трьома напрямами: екстрена допомога, інсульт та інфаркт міокарда. Однак генеральна директорка Директорату медичних послуг МОЗ України Оксана Сухорукова у коментарі LB.ua розповіла, що ці тарифи не були прораховані ні в її директораті, ні в Національній службі здоров'я.

"Повноваження вносити пропозиції щодо тарифів є у НСЗУ, але ця постанова не розглядалася в НСЗУ. Вона народилася десь у МОЗ, але я навіть не знаю, хто саме її народив. Я зараз у відпустці, але знаю, що постанова надійшла в мій директорат вчора вже в готовому вигляді від держсекретаря міністерства", - сказала Сухорукова.


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]