У Німеччині посилюється дефіцит робочої сили, - доповідь

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майже половина німецьких підпримєств, 49 відсотків, мають проблеми із заповненням вакансій.

Про це йдеться в доповіді Федерального об'єднання торгово-промислових палат Німеччини DIHK. Особливо це стосується будівельної галузі, пише DW.COM.

Ситуація погіршується, так як торік про труднощі із заповненням вакансій повідомляли 47 відсотків підприємств.

Особливо великі проблеми з пошуком працівників має будівельна галузь. Дефіцит кадрів також стримує розвиток цифрової інфраструктури. За словами керівника DIHK Ахіма Деркса (Achim Dercks), ця ситуація на ринку праці може негативно вплинути на перспективи економічного зростання та інноваційний потенціал Німеччини.

Нагадаємо, 19 грудня 2018 року уряд Німеччини схвалив законопроект, що має спростити імміграцію до ФРН кваліфікованих фахівців з-поза меж ЄС. Таким чином Німеччина сподівається задовольнити брак кваліфікованих кадрів у низці галузей. Зокрема, у наступні десять років країні не вистачатиме 100 тисяч електроінженерів. Про це йшлося в оприлюдненому в листопаді 2018 року дослідженні Асоціації інженерів електротехніки, електроніки та інформаційної техніки у Німеччині.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com