США очікують від інших держав більшої й довгострокової допомоги Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На тлі запиту Джо Байдена до Конгресу про додаткові 33 мільярди допомоги Києву США розраховують, що й інші держави надаватимуть Україні посилену довгострокову допомогу, заявила речниця Білого дому.

Сполучені Штати Америки очікують, що інші держави надаватимуть Україні посилену довгострокову допомогу, заявила офіційна представниця Білого дому Джен Псакі у четвер, 28 квітня. "Інші країни, ми очікуємо, що вони активізуються і це буде постійна робота", - зазначила Псакі.

Напередодні президент США Джо Байден запросив у Конгресу США 33 мільярди доларів для допомоги Україні, повідомляє Deutsche Welle. Із них 20 мільярдів доларів буде виділено у вигляді військової допомоги, вісім з половиною мільярдів доларів - прямої економічної допомоги уряду та три мільярди доларів - на гуманітарну та продовольчу допомогу. За словами американського президента, ціна війни в Україні "недешева", але "поступитися агресії буде дорожче". З початку повномасштабного вторгнення США виділили Україні вже понад три мільярди доларів безпекової допомоги.

Крім того, Білий дім запропонував використати заморожені активи російських олігархів для компенсації збитків, завданих Україні російським воєнним вторгненням. Це дасть можливість "передати Україні кошти від конфіскованої клептократичної власності для усунення шкоди від російської агресії", йдеться у заяві Білого дому. У ній вказується, що у країнах ЄС заморожено 30 мільярдів доларів російських активів, включно з майже сімома мільярдами доларів у вигляді човнів, вертольотів, нерухомості та витворів мистецтва. Водночас у США накладено санкції та заблоковано кораблі та літаки загальною вартістю понад мільярд доларів, а також "сотні мільйонів доларів коштів у банках США, що належать російській еліті", повідомили у Білому домі.

 

27 квітня Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт, який закликає президента Джо Байдена передати заморожені в рамках санкцій активи російських олігархів Україні на військову та гуманітарну допомогу. Утім, цей законопроєкт не має зобов'язуючої сили.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]