В списки, подготовленные для обмена пленными, входят Надежда Савченко и Олег Сенцов

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В списки, подготовленные Киевом для обмена пленными с сепаратистами, входят украинская летчика Надежда Савченко и режиссер Олег Сенцов

Об этом заявил председатель Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко. Надежда Савченко находится в воронежском СИЗО. В России ее обвиняют в причастности к гибели двух сотрудников ВГТРК. Режиссер Олег Сенцов был арестован в Крыму и подозревается российскими властями в подготовке терактов в Симферополе, Ялте и Севастополе. В свою очередь, украинский МИД ранее заявил, что считает Савченко и Сенцов были задержаны по политическим мотивам.

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что уже освобождено почти семьсот украинских граждан. До конца недели ожидается освобождение еще пятисот человек.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]