В суді Стерненку видали ухвалу, яку неможливо виконати, люди пішли до Венедиктової

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський районний суд Києва вчора обрав запобіжний захід для активіста Сергія Стерненка - цілодобовий домашній арешт строком на 60 діб, яке неможливо виконати. Судове засідання тривало понад 18 годин.

Про це повідомив адвокат Масі Найєм, пише видання LB.ua.

"Суд виніс постанову обрати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 60 діб", - написав він у фейсбуці.

Стерненко оприлюднив рішення суду в своєму телеграм-каналі.

Він заявив, що ухвалу суду неможливо виконати, оскільки захід в ньому зазначено, що відбувати запобіжний захід підозрюваний повинен за місцем прописки.

 

Фото: telegram.org/#/im?p=@ssternenko

 

 

Фото: telegram.org/#/im?p=@ssternenko

 

"Цілодобовий домашній арешт ... АЛЕ за адресою прописки - у військових частинах, куди мене навіть не пустять. Хоча вони знають, що я живу в Києві! Це визначення НЕМОЖЛИВО виконати", - зазначив активіст.

"Потім прокурори будуть говорити, що я не виконую умови домашнього арешту і просити вже утримання під вартою. Сказати що це цирк, то не сказати нічого", - додав він.

Пызно вечором Сергій Стерненко відправився з групою пыдтримки до будинку генпрокурора Ірини Венедиктової, щоб запитати її, як виконувати постанову Шевченківського районного суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це він написав у Facebook

"Їдемо до Ірини Венедиктової на Круглоуніверситетську 18/2. Будемо питати, як виконувати це ідіотське рішення суду", - зазначив Стерненко.

Пізніше на сторінці активіста з'явилося відео, на якому Стерненко рве на шматки і викидає судове рішення, "тому що воно нікчемне".

 

 

"У судді була інформація, що я живу в Києві, і її давав прокурор, і клопотання було про те, щоб дати мені запобіжний захід, можливо, за адресою в Києві, але вони дали рішення, що я повинен відбувати домашній арешт в Одесі на вулиці Приморська, 37, - там перебуває загін прикордонників. Я прямо бачу, як я приходжу до прикордонників і кажу їм: «Добрий день, я тут живу» ...

Ми просили суддю роз'яснити це рішення - він втік, ми просили прокурора роз'яснити це рішення - він втік. Але якщо я не виконаю це судове рішення, значить, я порушу покладені на мене обов'язки. Значить, прокурор прийде в суд і скаже, що дивіться, що Стерненко не виконав рішення суду з запобіжного заходу. Наступний за тяжкістю запобіжний захід, який можна просити - це лише утримання під вартою ..." - сказав Стерненко і порвав постанову суду.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Сергію Стерненку почалося в п'ятницю, 12 червня, і продовжилося 15 червня.

Як і в п'ятницю, біля суду підтримати активіста прийшли сотні людей. П'ятеро з них були затримані. Через кілька годин їх відпустили, а двох причетних до затримання поліцейських відсторонили від посад.

Нагадаємо, ввечері 24 травня 2018 року Стерненко чинив опір двом чоловікам, які намагалися на нього напасти. В результаті один із нападників отримав смертельне поранення в живіт і помер.

Через два роки Стерненку пред'явили підозру за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) і ч.2 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу.

За версією слідства, Стерненко, захищаючись під час нападу, поранив ножем двох людей, а потім наздогнав одного з них - Івана Кузнєцова - і завдав йому смертельне поранення в серце. Тіло загиблого було знайдено майже за 100 метрів від місця першої сутички.

Cам Стерненко в інтерв'ю LB.ua говорив, що він вихопив ніж у одного з тих, хто на нього напав, і почав наосліп відмахуватися. Після цього нападники почали тікати, а через 30-40 метрів один з них впав - у нього була серйозна рана на животі.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]