Справа Стерненка: у суді Супрун, Жемчугов і Балух заявили про свою готовність взяти українця-патріота на поруки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун, колишній політв'язень Володимир Балух, Герой України Володимир Жемчугов та ряд народних депутатів висловили бажання узяти активіста Сергія Стерненка на поруки.

Про це вони заявили у Шевченківському районному суді, де Стерненку обирають запобіжний захід, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, Супрун на засіданні суду сказала: «Я знаю Сергія як розумну і чесну людину, яка бореться за справедливість, яку багато років переслідують за його активізм. Я знаю, що Сергій завжди ходить на всі свої суди, він не нехтує своїми зобов’язаннями, і думаю, що так само від буде ходити на всі свої засідання і далі. Я готова взяти його на поруки».

Аналогічне бажання висловили також народні депутати Михайло Бондар, Ярослав Юрчишин, Ольга Стефанишина, Роман Костенко, Кіра Рудик, Марія Іонова, Роман Лозинський.

Раніше, у п’ятницю, таке бажання висловила і народний депутат Яна Зінкевич.

Про готовність узяти Стерненка на поруки заявили колишній полонений Герой України Володимир Жемчугов, колишній бранець Кремля Володимир Балух та інші особи.

Загалом суд допустив до поручительства щодо Стерненка 14 осіб.

Депутат Юрчишин раніше повідомляв, що Стерненка хочуть узяти на поруки до 200 осіб.

До цього суд на засіданні розглядав відеоматеріали, про які заявляв захист.

Як повідомляв Укрінформ, 15 червня Шевченківський суд продовжив розгляд клопотання щодо обрання запобіжного заходу Стерненку. Кількасот активістів прийшли до суду підтримати Стерненка.

11 червня в Головному слідчому управлінні СБУ Стерненку було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу.

Увечері 24 травня 2018 року двоє зловмисників скоїли напад на Стерненка та його дівчину. Відбиваючись, активіст смертельно поранив одного з них ножем у живіт. Ножові поранення були і в самого Стерненка та в другого нападника, якого поліція невдовзі затримала, але відразу ж відпустила, надавши йому статус свідка, а пізніше - державну охорону.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]