Фонд боротьби з COVID-19 вже майже роздерибанили

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Фонді боротьби з COVID-19 залишилось 3.2 млрд грн. Про це повідомляє неурядова організація StateWatch. Цю інформацію StateWatch отримала у відповідь на запит до Міністерства фінансів України. 

З фонду, створеного у квітні 2020 року урядом України, для боротьби з COVID-19, виділено або прийнято рішення про виділення сумарно 61.5 млрд грн. Загальна сума фонду складала 64.7 млрд грн. 

«Очікувалось, що ці гроші підуть на покращення медичної галузі, однак плани змінились», – пише StateWatch. 

Найбільшу частку грошей, а саме 35 млрд грн, тобто 57% від загального обсягу фонду, отримало міністерство інфраструктури для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Міністерство охорони здоров’я отримало 8.3 млрд грн. З них, 100 млн грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), 2.9 млрд грн на закупівлю лабораторного обладнання та розхідних матеріалів для проведення ПЛР тестів та на доплати медичним працівникам і  5.3 млрд грн на закупівлю обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я.

Ще 7.9 млрд грн отримало міністерство економіки для надання фінансової допомоги «Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття».

Близько 4 млрд грн отримало міністерство соціальної політики. З цих коштів: 1.6 млрд грн пішли для надання допомоги на дітей ФОПам, 2.2 млрд грн для виплат матеріального забезпечення та страхових виплат, у тому числі членам сімей лікарів, що померли від COVID-19 і 233 млн грн для здійснення страхових виплат.

2.7 млрд грн було виділено міністерству внутрішніх справ для надання додаткової доплати до зарплати військовослужбовцям та особам, що працюють в системі МВС.

Міністерству розвитку громад та територій було надано 1.6 млрд грн для вжиття заходів, спрямованих на здійснення будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я.

Ще 1 млрд грн було виділено міністерству культури для підтримки сфери культури та креативних індустрій, туризму та кіно.

Міністерство молоді та спорту отримало 475 млн грн на розвиток спорту для осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації.

Міністерству освіти та науки надали 52.5 млн грн для повернення коштів, сплачених за надання послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

41 млн грн виділили Державному управлінню справами для забезпечення готовності та реагування закладів охорони здоров’я Державного управління справами на спалахи COVID-19.

Міністерство юстиції отримало 23.7 млн грн для забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню спалахів COVID-19 в установах виконання покарань.

«Аргумент»


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]