Від дезінформації про Covid-19 померли понад 800 осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Від початку пандемії у результаті дезінформації стосовно коронавірусної хвороби Covid-19 померли понад 800 осіб. Згідно з дослідженням American Journal of Tropical Medicine and Hygiene, через неправдиву інформацію ушпиталили приблизно 6 тис. людей по всьому світу.

Зокрема, більшість із них померли від метанолу або миючих засобів на спиртовій основі, які вони вживали, щоб вилікуватися від коронавірусу, зазначає «Міст».

Крім цього, автори дослідження наголосили, що багато жертв дезінформації дотримувалися порад, які нагадували достовірні медичні дані. Приміром, хворі для боротьби з хворобою вживали велику кількість часнику або вітамінів. Також були випадки, коли хворі пили такі речовини, як сеча корови.

За словами дослідників, це становило потенційно серйозні наслідки для їхнього здоров’я. Вони наголосили, що міжнародні аґенції, уряди та соціальні медіа зобов’язані боротися з дезінформацією, а технологічні компанії розкритикували за їхню повільну реакцію.

«Аргумент»


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com