Ірина Фаріон: Нас, українців, перемогти неможливо. Служімо один одному. Частина 29.

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

В час, коли світ вступив в зону планетарної турбулентності, а Україна поволі перетворюється на Велику державу, діяльність такого ідеолога, як Ірина Фаріон, переоцінити неможливо. Її передбачення, її глибока аналітика сьогодні, як ніколи - ключ і джерело нашої сили і Незламності.

23 травня 2022 року, 89 день повномасштабного вторгнення московитів в Україну.

Цього дня Ірина Дмитрівна Фаріон нагадує в своїх соцмережах про одну з трагічних сторінок в історії України: «23 травня 1938 року в Роттердамі московський ворог Судоплатов убив очільника ОУН полковника Євгена Коновальця. Смерть стала безсмертям націоналістичної Ідеї. У час теперішньої війни ця Ідея розгорілася з новою силою. Переможемо. Смерть кожному московиту». І дає посилання на свою авторську студію, присвячену Герою з циклю «Ген українців».

Цього ж дня Ірина Фаріон пропонує своїм читачам чергову щоденну бесіду, записану напередодні - 22 травня 2022 року. В роковини повернення тіла Тараса Шевченка в Україну. Саме того Шевченка, який «ненавидів Москву» і заповідав своїм товаришам «не дати йому лежати у Фінському болоті». Саме цими словами Ірина Дмитрівна розпочинає свою бесіду, яка має назву: «Словоблудіє. Азовсталь: гра слів чи доль? Війна проти Росії чи з Росією  | Ірина Фаріон». А потім в ніч 22 травня вже 1941 року катами з НКВС було забрано з власної хати на смерть отця Андрія Бандеру, батька Степана Бандери. 

Ірині Фаріон болить події травня 2022 року, коли на «грабанутому ахмєтовим» підприємстві Азовсталь розгортаються трагічні події. Ірина Фаріон акцентує увагу на тому, що 86 днів поспіль героїчну оборону Азовсталі тримали, окрім бійців «Азову» бійці 36-ї бригади морських піхотинців, 12-ї бригади Національної гвардії України, Прикордонної служби, добровольці «Правого сектора», 550-го військового шпиталю і 109-ї бригади Територіальної оборони.

Замість виведення оточених героїв на територію третьої держави, їх було виведено у полон ворога. І науковиця пропонує поглянути на цю ситуацію через призму філології. Те, що сталося, влада України називає «операцією з порятунку», а також «евакуацією». Москалі, ж говорить пані Фаріон, називають це «здачею в полон». То як же ми «добрели» до такої ситуації, — запитує вона. І відповідає, напевне тому, що від 2014 року ми не мілітаризували наше суспільство. Зберігаючи в Маріуполі російський драматичний театр, толеруючи, коли в Харкові, який зараз бомбують, вулиць, названих діячами російської культури, вдвічі більше, аніж названих на честь українських. «Мова викриває кожного. Мова повстає проти цієї гнилі, що залила нашу з вами землю. І за цю гниль платять найкращі», - говорить Фаріон. А від 1991 року колаборанти запускали на нашу землю всіляких московитських «виблядків». І тепер ми платимо за це ціною найкращих.

«А тепер про інші філологічні нюанси вже у мовленні нашого президента», — провадить Ірина Фаріон і говорить про два головні висновки, до яких ми маємо бути готові. І які вона зробила, прослухавши нещодавнє інтерв’ю Зеленського і його дружини. «Перший висновок, що результат цієї війни вирішуватиметься на полі бою. Але завершення цієї війни буде у дипломатичній царині. Результатом цієї війни буде звільнення України у межах до 24 лютого 2022 року», — пряма мова Фаріон. А повернення окупованих українських територій включно з Кримом буде вирішуватися в дипломатичний спосіб. Та Ірина Фаріон зауважує окремий вираз Зеленського виключно з малесеньким «службовим словом». Цей вираз, фраза, на її думку, абсолютно і повністю виказує світогляд українського президента. Ось ця фраза: «Ми не воюємо проти Москви. Ми воюємо з Москвою». Отже, маємо прийменник «проти». Саме цей прийменник завше означав війну націоналістів - проти Москви. А оце малесеньке службове слівце «з» від Зеленського означає те, що він замість воювати «проти» москви воює «з Москвою». «А тому й  бранці Маріуполя крокують з тюрми в полон, а не у визволення. Саме в цьому випадку, малесенький прийменник є ознакою концепційного, а не граматичного значення. І тільки тоді, коли ми здолаємо цю державу остаточно, жоден з нас не буде загрожений», - робить висновок Ірина Фаріон. і все ще сподівається, що світогляд Зеленського під час війни зміниться.

Окрім активної громадської діяльності, Ірина Фаріон продовжує активну просвітницьку роботу. В своїх соцмережах вона пише: «На запрошення комунального підприємства, що відає комплексом колишнього Палацу Потоцьких в Івано-Франківську, 22 травня 2022 року презентувала телепрограму «Ген українців» (телеканал НТА, Львів), що популяризує видатні постаті нашого українського світу. Захід відбувався в межах організованого тижня Степана Бандери. З добірною публікою переглянули студію «Гену українців: Андрій Бандера» про батька Степана – отця, посла місцевого сейму, капелана УГА, ветерана польсько-української війни, члена НТШ Андрія Бандеру, якого московський ворог убив 10 липня 1941 року в київських катівнях. Проте не вбити Ідеї Нації, яку сповідував великий Батько і всі його віддані Україні діти. Слова батька виявилися пророчими: «Про Бандерів буде світ знати».

Проте найважливіша частина зустрічі – це присутність всієї України: тимчасово переміщені прекрасні українці з Маріюполя, Краматорська, Херсона, Бородянки, Харкова – міст – кривавих ран України, які неминуче відродяться і вибухнуть українським національним відродженням. Дякую кожному за винятково теплу й натхненну атмосферу, а передусім Володимирові Гайдару, моєму колишньому студентові-архітекторові, за організацію цього натхненного дійства. Нас, українців, перемогти неможливо. Служімо один одному». 

Пані Ірина ілюструє своє посилання світлинами з заходу:

image3.jpg

image6.jpg

Напевне саме зустрічі з людьми надихали її на таку точність думки, яку вона подавала у вигляді цитат. Ось цитата Ірини Дмитрівни від 23 травня: «Ми незламні. Тільки часом цього не знаємо».

image2.jpg 

24 травня 2022 року, 90-й день повномасштабного вторгнення московитів в Україну. Ірина Фаріон в етері «Говорить великий Львів» пояснила, що означає «розстріляти Путіна», коментуючи бурхливу реакцію на свої світлини, де вона тренується стріляти, цілячи в портрет путіна. «Розстріляти путіна – це вибити ідеї «руского міра» з голів українського населення, а також нарешті започаткувати національну систему освіти», — такий головний меседж Ірини Дмитрівни…

Прикметно, що станом на кінець травня 2022 року 82 відсотки українців не готові були жертвувати територіями заради миру з московитами:

image4.jpg

Cаме цього дня, 24 травня 2022 року Синод затвердив включення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври до складу ПЦУ.Рішення ухвалили, враховуючи особливе значення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, як святині всеукраїнського та світового значення, з метою подолання наслідків неканонічного підпорядкування цього монастиря владі Московського патріархату.

Не дивно, що реакція на вбивство Ірини Фаріон була дуже прохолодно сприйнята і навіть проігнорована представниками частини так званого українського істеблішменту, мілкого і непевного. Якому часто і справедливо діставалося від пані Фаріон.

От і цього дня Ірина Фаріон не лишила поза увагою одного з таких діячів. Олексій Гарань став об’єктом критики від політика Ірини Фаріон.

«У цього патентованого могилянського дурня не лише окуляри на носі, але й мозок витік. Як же низько треба впасти, аби далі топити за ворога Порошенка? Що в голові у цього гниди???? Якось воно заліпило мені, що критикує мене. Я розсміялася йому в лице, запитавши, а ви хто такеє ...дурнеє????», — прокоментувала вона чергові сентенції цього пана.

image5.jpg

25 травня 2022 року Ірина Дмитрівна інформує своїх підписників про те, що СБУ викликала на допит Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та Арсена Авакова у вугільній справі. З відстані лютого 2025 року можна сказати, що вугільна справа, яка мала перетворитися на справедливе притягнення до відповідальності найвищих посадовців, які керували Україною після Майдану, завершення не має. Ніхто не відповів за торгівлю з сепаратистами українським вугіллям.

Також 25 травня 2022 року Ірина Фаріон пропонує своїм прихильникам ознайомитися з поглядами одного з найвідоміших американців Джорджа Сороса - великого друга України, який на відміну від нинішніх трампістів чітко артикулював: «Ми зобов’язані мобілізувати всі наші ресурси, щоб якнайшвидше покінчити з цією війною. Найкращий (і, мабуть, єдиний) спосіб зберегти нашу цивілізацію — розгромити Путіна»).

image1.jpg

«25 травня 1926 року московський агент юдей С. Шварцбарт у Парижі сьома кулями вбив Симона Петлюру начебто за антисемітські погроми. Така собі постійна злучка юдеїв і московитів в постійній війні з Україною і зливою брехні на нашу адресу. Нікчемний французький суд у тій же злучці з Москвою виправдав юдея-злочинця. Не забудемо. Не простимо. Цікаво, що так звана славетна інтелектуальна гниль Р. Ролан, А. Айнштайн, А. Барбюс та ин. підтримали замовного вбивцю. Думайте. Сьогодні подібне твориться поряд. Автори зла ті ж», — пише Ірина Дмитрівна і дає посилання на свою авторську студію, присвячену Петлюрі з циклу «Велич особистості».

За два роки ворог українців, можливо той, що «воює не проти москви, а З москвою, вб’є саму пані Фаріон.

25 травня також стало відомо про те, що РФ хоче влаштувати в ОРДЛО псевдо трибунал над захисниками Азовсталі.

Далі буде.

Початок дивіться тут:


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]